kıyafetime karışma deyip haşemaya karışmak

bu tipler böyle işte. samimiyetinizi sevim en sizin.

kısaca açık giyinmeme karışma ama ben senin kapalı giyinmene istediğim gibi laf sokarım.

dün;
bugün;
devamını gör...
gerizekalılar topluluğu. sen şortunu giyin püfür püfür gez ama tesettürü tercih eden insana laf sok. ne çektik lan siz gibi zihni pislik insan sürüsünden.

dün biri de yazmış sözlükte, ben şort giyerken, mini etek giyerken düşünüyorum başıma bir iş gelecek mi diye. te Allahım.

düşünme arkadaşım, çünkü milletin yaşadığı zulmün binde biri bile değil senin şu başıma bir iş gelecek mi diye düşünmen. en traji komik olanı ise, bu devirde zamanında eziyet çeken insanlar sizinle empati yapıyor olabilmesi.
devamını gör...
asıl örümcek kafalının kim olduğunu göstermek istemektir. başka herhangi bir açıklaması olamaz.

sonra bu insanlar çıkıp kur'an'da açık bulmaya çalışıyorlar, asıl komik olan da bu.
kendi ile çelişen bir varlık gidip alemlere yollanan bir şeyde açık arıyor. aynen kardeşim devam.
devamını gör...
salakça bir hareket. bütün kıyafet özgürlüğü isteyen insanlara da bulaştırmış üzerindeki çamuru. siz yine de herkesi aynı kalıba sokmayın. insanların ne giydiği, ne düşündüğü, ne yediği ne içtiğine karışmayan tatliş insanlar da var. vallahi bak.
devamını gör...
"kıyafetime karışma" diye ortaya çıkanlara "kapalıyım ve destekliyorum" diyenlere kapak olması gereken. beyaz türk yavşaklğı diye bir şey varsa bu ülkede işte en güzel örnektir bu.
devamını gör...
destekleyen butun kadinlari bir veya birkac kisi yüzünden toptan yargilayan kisilere zaten basli basina bu tip eylemlerden rahatsiz olanlara ayse armanın salakligi sayesinde verilmiş koz.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar