kız babaları

bu devirde kızını prenses gibi yetiştiriyorlar,hiç denetlemiyorlar bugün istemeden şerefiz insanlarla dolu bi kafeye gittim arkadaş yüzünden, 2001'li kızları eve atan 25-30 yaş arasında adi heriflerin muhabbetlerine maruz kaldım bilmiyorum 18 yaşında reşit kendi isteği ama o kızlar ortam için yapıyorlar bunu bildiğin kullanılıyorlar. aslında onlara da acımıyorum o nesilin temiz,saf erkek çocuklarına acıyorum bunlarla muhattap olmak zorunda kaldıkları için.
devamını gör...
(bkz: kevser suresi)

cahiliye artığı gerizekalı araplar bir kız babası ile akıllarınca dalga geçtikleri için tepelerine bu sure inmiştir.

gel gelelim emevi cahiliye pislikleri memlekete din diye pompalanınca sanki erkek çocuk sahibi olmak matah bir şey kız çocuğu sahibi olmak üzülünecek bir şeymiş gibi algılanmaya başlandı.

bu cahiliye angusları gibi oğlum olacağına fatıma gibi kızım olsun.
devamını gör...
biri 9 yaşında diğeri 3 aylık iki kız babasıyım. 9 yaşındaki haftaya yanımda işe başlayacak. bu sene haftanın 3 günü, gelecek yaz ise sürekli olarak çalışacak. yok öyle narin, saf bir embesil yetişmeyecek. ne piyasadaki uçkur manyaklarına prim verecek hatta kodumu oturtacak ne de yalnız kaldığında sap gibi ortada kaldım ne yapacağım ben diyecek. doğduğu günden beri arkasında oldum ve sorumluluklarını (ödevleri, annesine yardım, kardeşleri vs.) kendisinin yerine getirmesine özen gösterdim.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar