kız çocuklarının babaya düşkün olması

yadsınamaz bir gerçektir.
babadan kıza da keza böyle bir akım mevcuttur.

babayı görünce, deyim yerindeyse dünyayı bu er kişŸinin etrafında döndürürler.*
devamını gör...
anneler sabahtan akşama kadar çocuklarıyla ilgilenirler, adeta pervane olurlar etrafında; ama akşam olup da baba gelince her şey bir anda değişir. kız çocuğu anneyi unutup çoktaaan babanın kollarına atlamıştır. *
devamını gör...
çok saçma da olabilir yalnız ben bunun insanların yine karşı cinse ihtiyacı olarak yorumluyorum.

kızlar doğuştan güven veren bir erkeğe hayranlık besliyorlar sanki. yine küçüklükten bebeklerle oynamaya meyilli oldukları gibi.
devamını gör...
genel bir durum olduğu söylenemez aslında.babalarına düşkün kız çocukları olduğu gibi babalarını sevmeyene uzak duran kız çocuklarının da sayısı az değildir. hele ki bizim gibi ataerkil bir toplumda erkek çocukların bile babaya yakınlığı çok azken kız çocuklarının yakın olması zor.düşkün olmak yerine ben ona, annesini gün içinde gören kız çocuğunun baya olan merakı.babasını tanıdıktan sonra bir düşkünlük olmayabilir...kız çocuklarının erkek dünyasını merak etmesi.ya da cinsle farklılığın çekici olması diye yorumlanabilir.
devamını gör...
henüz ufacık bir kız bebek, babasını görünce gözleri parlıyor, türlü sevimlilikler yapıyor ama annesine sadece ihtiyaç anında yöneliyorsa, nasıl yanlış denilebilir ki.. zaten babaların da en hassas olduğu konu kızlarıdır.
devamını gör...
baba yordun argın işten gelmiştir..4 yaşındaki kübra babasının önüne terliğini koyar;
-kral babacım hoşgeldin..
-hoşbulduk prensesim,nasılmış bugün?
-çok üzüntülüyüm babaaaaa...ağbim bana ''git'' dedi..odasına almıhttp://yooo.bi de çirkinsin diyooo..beni senden başka kimse sevmiyo..
-oy oy oy benim nazlıma,gülüme..sorarım ben o ağbine şimdi..
tostopacık babasının göğsünde kıvrılmış..yüzünde kocaman tebessüm..saatlerce bırakmaz babayı..
işte böyle birşeydir,kız çocuklarının babaya düşkünlüğü..
devamını gör...
bugün bir daha görüp büyülendiğim manzara. somurtup oturmuş olan yeğenim babasını görünce kıkırdayıp gülmeye göğsüne yatıp kahkaha atmaya başladı. herkese nasip olsun inş.
devamını gör...
burun sızlatan gerçek... evlat ayrılmaz denir, bence değil. bilirdim bana ne kadar düşkündü, o da bilirdi o na ne kadar düşkündüm...
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar