kız tarafının kızları

Allah bunları bildiği gibi yapsın. evlilik süreci boyunca gelinden daha çok heyecan yaparlar. tüm sürece dahil olmaları bir yana, gelini damada karşı gazlarlar. belki gelin bacımız bir kanepeye bir halıya razıdır ancak bunlar kızın aklına girerler. her yerde görürsün bunları. kız isteme esnasında damat kahvesinin içine zerdeçal ekleyen de bunlardır, kapı arkasında gülüşüp fotoğraf çeken de. kız alınırken kapıyı açmayan da bunlardır sandığın üstüne oturup haraç kesen de. düğünde de saçı başı ve göğüsleri simli olarak ortada dolanıp göz zevkini bozan da yine bunlardır. ilişki bozulursa yine bunlar bozar. bir defolun da çiftler rahat rahat evlensin ulan.
devamını gör...
içlerine dahil olduğum topluluktur.
anlamıyorum gelin adayı arkadaşımın o kadar dişi kuzeni ve sair kız arkadaşı o isteme merasiminde bulunuyorken damat adayı bana " kleopatra senden çok daha kötülerini bekliyordum" dedi ki?
halbuki bilmiyor, onun canını kurtaran asıl kişi benim... kahveye tuz atılmasını ben engelledim. olur da urfa sıcağında kumanda bozulur ve bizim oğlan klima yokluğunda hararet yapar diye yedek kumanda pili bile götürdüm.
tabi kahveye tuz atılmasını engelleyip, suyun içine karıştırılmış olmasını salık vermiş olabilirim ama gelinin en yakın arkadaşıyım o kadar da fesatlık olsun ama değil mi...
yalnız damat, yüzüklerin olduğu tepsiyi tuttuğum nişan töreninin sonunda ( bu ayrı bir merasimle gerçekleşti efendim ) bana "biz sevgili olmadan önce senin başka erkekler adına t'ye çiçek yollama planından haberim var" demesin mi...
düğünde beni kesin x ray'den geçirip içeri alacak, dur bakalım.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar