kızını taciz eden sapığı hadım eden baba

ankara demetevler'de meydana geldiği iddia edilen olay. baba kızını taciz eden adamı kamera kayıtlarından bulup kasık ve cinsel organından bıçaklamış. çok da iyi yapmış. ellerine sağlık.

--- alıntı ---

iddiaya göre 30'lu yaşlarda bir adam, 13 yaşındaki kız çocuğunu taciz etti. baba, güvenlik kamerasından kızını taciz eden adamı tespit etti. daha sonra da marketten aldığı bıçakla adamı yolun ortasında kasığından bıçaklayarak yaraladı.

--- alıntı ---

http://www.mynet.com/haber/...
devamını gör...
çok kötü bir haber. adam gerçekten suçlu olsa bile kişiler böyle bir şey yapamaz. cezayı devlet verir. son zamanlarda adalet sistemine oluşan güvensizliği burada atlamamak lazım. adam diyelim suçsuz. bu işin gideceği yer metrobüste yanlışlıkla dokunduğunuz kadının size iftira atması sonucu cinsel organınızdan olmanız, adınızın tacizciye çıkması, ailenizin yaşayacakları vesair gider. daha geçen oldu yav çocuğa kızın teki iftira attı, babası çocuğu öldürdü. biraz dikkat millet.
devamını gör...
taciz olayı gerçekse babanın elleri dert görmesin,ayağına taş değhttp://mesin.ne edek.3-5 sene sonra dışarıya salınıp başka bir kıza da mı aynısını yapsın.
devamını gör...
öncelikle olay bir iddia.
doğru olmayabilir; yanlış anlaşılma yaşanmış da olabilir.

doğru olduğunu kabul edersek bile, mağdurun babasının böyle bir ceza verme yetkisi yok.
bu işin kanunu, yolu bellidir.

senin çocuğuna yapılsa ne hissedersin denilebilir.
iyi hissetmem.
belki o babanın yaptığından fazlasını bile yapabilirim.
ama bu övülecek bir davranış olmadığı gibi adaletin de tecellisi değildir.
sadece öfkemiz diner.
sırf öfkemizi dindirdiği için bir davranışı översek ve ona adaletin kendisi olarak bakarsak bunun önünü alamayız.
devamını gör...
adaletin doğru işlemediği yerde, insanlar kendi adaletini sağlar.

normalde bir hiçbir insan, bu sapığı hukuka teslim ettiğinde içini rahatlacak bir ceza alacağından emin olsa bu şekilde, cezasını kendi kesmeye kalkmaz. ama haberlerde, televizyonlarda, toplumda ; işte filan sapık delil yetersizliğinden serbest kaldı, bilmem ne yapan tecavüzcü iyi halden ceza indirimi aldı gibi haberler dolanırken hiçbir baba, anne, ailenin hukuka ve adalete güveni kalmadı.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar