kızının 6. ay kınası kutlayan anne

görgüsüzlüğün, eğitimsizliğin, bedeviliğin vücut bulduğu kadın.
devamını gör...
huma kıza bisi demem lakin parası bok gibi olan imanlı(!) ailelerin gorgusuzlugu mide bulandırıcı lan.
devamını gör...
yazık bebenin de hiç bişeyden haberi yok, bu ne kalabalık ya diye ağlamış ve sonra bi köşede uyumuştur garibim.

63 bin görüntülenme yazıyor orada ya işte kadınınki de bi nevi mastürbasyon!

kız anası olmak çok zormuş da bilmem neymiş de ayhhh!

lan bunların kocaları nasıl izin veriyor bunlara ya? fenomenlik filan çok saçma bir olay, gavatlık ise değişik bir meziyet!
devamını gör...
sosyal medyadan nefret ettiren annedir. ulan iyi ki facebook, instagram, twitter falan kullanmıyorum. yoksa böyle paylaşımlar görünce tahammül edemez çıldırırdım. şurada sözlükte bile haberini görünce ifrit oluyor insan. aga interneti yasaklayacaksın ya! vallahi bu görmemişliğin önü ardı kesilmez böyle.
devamını gör...
baby shower yapacağına ne güzel işte böyle kına yapsın. zaten bu çocuk kınalarının çıkış noktasının elin gavur adetlerine bir alternatif arayışı olduğunu düşünüyorum. oldukça iyimser bir düşünce bu farkındayım ama şu anki tepkiler tamamen olaya alışmamaktan kaynaklanıyor bence. nelere nelere alışıldı, asla yapmam diyenler neler yapıp paylaştı... ne eleştirilen sayfalar zevkle takip edilir oldu... o yüzden büyük konuşmamak lazım bence. **
devamını gör...
bir organizasyon, bir parti yapmaya bahane arayan instagram annelerinin değişik bir ürünü olmuş.

bu tarz paylaşımlarla karşılaşanlara baş sağlığı diliyorum.
devamını gör...
bu gibi durumlarda aklıma gelir.

--- alıntı ---

edebiyat âlemi dedikodularla doludur, onun için yazıyorum bunları. hoş olmayan şeyleri duyarsanız yaymayın. güzel olanları görün, bu ikinciler gizli ama daha çoktur.

--- alıntı ---
(cahit zarifoğlu, mektuplar, s. 48)
devamını gör...
bizim elit dünya yazarlarının lincine maruz kalmış anlaşılan. yorumlara bakıyorum da anne olmanın verdiği mutluluk ile işi abarttığı için (bize göre tabi, kendisi durumdan hoşnut) topa tutmuş alkolikler.

şimdi, küçücük kızlarını para kazanmak için adeta yetişkin bir kadın gibi giydirip, çocuk giyim firmalarının reklamlarında oynamasına izin vererek çocuklarını istismar eden bir anne olsaydı kendisi, eminim bu kadar tepki göstermezdi bu çapulcu takımı. çünkü çocuk onun, karar onun olurdu.

lakin, anne sırf giyim tarzı ile siyasi yönden kendilerine zıt bir görüşte olduğu imajını verdiği için yardırmış alkol bağımlısı bünyeler. yahu size ne , kadıncağız kendince bir kutlama yapmış işte hepsi bu. ne eğitimi kalmış, ne başsağlığı, ne kocasının ruh hali, ne görgüsüzlüğü ne de bedeviliği.

tepki gösterecekseniz şu çocukları kazanç kapısı olarak görüp , üzerlerinden para kazanmak için rezil eden ebeveynlere gösterin!

devamını gör...
gayet alaturka bir insanım ve böyle bir gelenek görmedim. uydurma bir gösteriş merasimi.
devamını gör...
tencere tıkırtısına oynayan kadınlar gibi
tıkırtadacak bir şeyler bulma gayretkeşliğindeler yurdumun kadınları.
devamını gör...
başıma birşey gelmeyecekse 6 aylık bebeğe doğum günü kutlayan anneler ile aynı hissiyatı paylaşan anne. savunduğum düşünülmesi alayına karşıyım.

kendimizi tatmin etmek için çocukları kullanmayalım.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar