dünyanın en büyük derdi kendilerinde hissettiren derttir. hepsi için demiyorum ama çoğunlukla görülür bu. tamam abi sorumlusunuz ama bu kadar takmaya değer mi be...
devamını gör...
çok önemsiz şeyleri büyütünce, biraz önemli şeyler de bir panik havası olup gidiyor.
çok düzenli derslere girip, düzenli ders notu tutup,düzenli ders çalışan hanım ablalarımız, bizim boş vermiş halimiz kadar not alamıyorlardı. esbab-ı mucibini sorunca, heyecan falan filan...
devamını gör...
stres yapmayı geçtim, asıl sorun bunca strese, dikkate almaya, azım ve hırsla çalışmaya rağmen mürşid-i sanal'ın da dediği gibi senin o rahat ve büyük bir ihtimalle çalışmamış sallamamış halinle denk puan almaları.

arkadaşımın kız arkadaşı üniversite sınavına hazırlanıyordu kendisi üniversitedeydi. bana gelip gelip valla sınava bu sene ben de girmiş kadar oldum der dururdu. ne diyelim Allah sabır versin.
devamını gör...
şimdi yaşı kemale erdiği halde hala okuldu, sınavdı vb. işlere kafa yormakla meşgul olan hanım kişi olarak yazıyorum ki vücudu komple etkileyen strestir. bebekler gibi baktığınız cildinizi adi sivilceler zaptedebilir, dişlerinizi gece sıktığınız için sabah çene ağrısı ile uyanabilir, durduk yerde mide ağrıları çekebilirsiniz. hele burcunuz toprak gruplarından biriyse hassaten başak falansanız gidin ölün kardeşim. hem bu acılardan hem sınavdan kurtulursunuz. bazı şeyleri hayatımızın tam ortasına koymamamız gerektiğini bu gibi durumlarla bir kez daha hatırlarız sonra sınav geçer "amaaan manyak mıymışım ne takmışım o kadar bir daha böyle kasmayacağım. kendime yazık valla" dersin. diğer sınav gelir "anne kimse gelmeyecek, gelse de ben evde yokum bak! ben de hiç bir yere gitmiyorum. o kapıyı da kapatın. girmeyin şu odaya ya! ders çalışacağım."
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar