kızların kış aylarında üşümemesi sorunsalı

yolda belde görüyoruz efenim bu dondurucu havalarda incecik giysilerle nasıl üşümüyorlar yahu.
çözüme ulaşamayan sorunsal gibi sorunsal.
devamını gör...
ıki tur kizdan ikinci kategoride olanlardir.

simdi kizlar kisin ikiye ayrilir:
1:normal insan evladi gibi tir tir titreyen kat kat giyen hatunlar.
2:kisin bile tayt giyen henuz isvicreli bilim adamlarinin tarafindan arastirilan turdur. benim teorim taytin icinde termal bir seyler var. ınsallah yani.
devamını gör...
kış ayalarında mini etekler gezen kızların bir çeşit sprey ile çözüm bulduğu mesele. millet arabasına sprey bulamaz iken onlar aksesuar niyetine kullanıyorlar. takdire sayan bu davranışları sayesinde atesli taraflarını da gormus oluyoruz.
devamını gör...
+ üşüdüm ben burada!

- tamam canım, arkadaş yanaştıracak şimdi masaya ısıtıcı.

+ o patatesi bitirsene bir sürü para veriyosun.

- .......

+ üffff! kalkalım mı?

neredeymiş o kız dedirtendir.
devamını gör...
bir kısmı için şaşırdığımız durumdur.
karın topçuk topçuk yağdığı zaman lahana gibi kat kat giyinip deli üşüyenler olarak, gözlerimiz kafasında kar tabakası oluşan kızlar gördü. önce korktuk tamam üşümüyorsun belki* ama kar toplama makinasına dönen kafan beynin de mi üşümüyor.
devamını gör...
israil in işidir.. kesin! cern laboratuvarlarında özel olarak hazırlanan mossad tarafından finanse edilen özel bir tür görünmez içlik giyerek... evet watson, bu işi de çözdüğümüze göre baker streetdeki evimize gidip, kahvelerimizi içebiliriz.
devamını gör...
güzel görünmenin vermiş olduğu odaklanmışlık ve azim -46 dereceye kadar mücadele edecek ölçüdedir. iyi de senin güzel görünmen bu soğukta kimin umurunda ey bacı. adamın surat olmuş zaten bal mumu..
devamını gör...
üşümüyormuş gibi giyinen insandır. aslında üşür. zira hiçbir çorap içlikten kalın olamaz. üşür, fakat kadınlığından taviz veremez.
devamını gör...
üşümemiş gibi yapmalarından kaynaklanır. teorik olarak daha fazla üşümeleri gerekir. çünkü kızların çoğunda bazı etkenlerden dolayı demir eksikliği vardır ve üşümeleri gerekir.
devamını gör...
evden cikmadan once 1 litre antifiriz icip halk arasina karisan kizlardir. ten corap ve termal tayt ile antifirizin kanda kalma suresini uzatirlar.
devamını gör...
anormal olduğumu düşündüren sorunsal. dışarda kar yağıyor kızlar incecik kıyafetlerle geziyor ben elli kat giyiniyorum resmen iki tane ben çıkıyor kıyafetlerimden.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar