çoğu erkek tarafından anlam verilemeyen ama erkek kanadında ise benzer şekilde kendi halinde sessiz edepli kızların tercih edilmemesiyle doğru orantılıdır. çünkü uysal erkeklerle hayat geçmez ki sıkılır insan. ömür boyu bir hayat geçireceksin sonuçta pek çok şeyi dikkate almak gerekiyor. ruhsuz bir malla nasıl yaşayasın?
devamını gör...
uysal erkek iyi niyetli ama kötü bir adamdır. çünkü iyi adamlar sinsi , iki yüzlü , üç kağıtçı , yalancı ve dolandırıcı olur. kişiliği ve omurgası da yoktur. kadının oyun hamuru olmuş, maymun adamın adına iyi adam derler. kadınsa maymun gibi oyanayacağı bir erkek istemez. oynamak için oyuncak ayı kullanıyor kadınlar ve gece yatarken ona sarılıp yatıyorlar. bu yüzden gereksizdir.

serseri diye tanımlanan erkekse hayatta bildiğini yapan, hayata meydan okuyan kanından erkeklik akan asil bir erkektir. numara yapmaz, , saz , caz yapmaz , ılımaz .

iyinin gerçek tanımı budur. ortada gerçek anlamda iyi olmayınca uysal koyun da iyi zannedilir .
devamını gör...
serseri dediğimiz erkekler tam olarak nasıl erkekler bilmiyorum ama kastedilen otorite ile sorunu olan erkekler ise kadınların bu erkeklerin daha güçlü olduğunu düşünmesi akla uygun geliyor.

uysal erkek cesur bir erkek olduğu halde yaşadığı dönemin getirdiği şartları benimsediği için uysal olabilir.

bence esas sorun erkekler neden kadınların ne düşündüğünü bu kadar önemsiyor. uysal erkekler soruyorsa mantıklı ama serseri denen adam bu soruyu sormaz.
devamını gör...
yanlış önerme. kızlar serseri erkekleri eğlenmek için, uysal erkekleriyse evlenmek için tercih eder. serseri erkekler de kendilerini nimetten sayıp havalara girer. bi bakın etrafınıza hiç evlenebilmiş serseri erkek görüyor musunuz? serseri erkek istemediği için öyle olduğunu sanıyorsunuz dimi. cıks. bilakis kendileriyle evlenmeyi kabul edecek kız bulamadıkları için öyle avare dolanırlar. yaaa.

(bkz: bakış açısı)
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar