koala

yurdumuzda otobüs içlerinde yaşarlar. kalabalık otobüslerde siz düşmemek için bir yerlere tutunmak isterken onlar metal borulara öyle bir sarılırlar ki koaladan daha koaladırlar.
devamını gör...
keseli memeliler (marsupialia) takımının, kuskusgiller (phalangeridae) familyasından, 50 cm kadar uzunlukta, tıknaz vücutlu, uzun, püskül biçiminde kulakları olan, kırçıl renkli, kuyruğu körelmiş, avustralya'da ağaçlarda yaşayan bir tür.
keseli ayı.
devamını gör...
eski adı ohaaa olan mizah dergisi.

leman ve l manyak türevlerindendir.

en son robinson ve cuma için aldığım, cafcaf çıktı çıkalı almayı bıraktığım mizah dergisidir.

siyasetten uzaktır, amaç geyiktir.
devamını gör...
dünyanın en mesut hayvanıdır, o kadar tembel olmasına rağmen yediği önünde yemediği arkasında bir hayat yaşar. belgeseller açlıktan ölen aslanlarla doluyken bu koaladaki saadeti kim görmüş...
devamını gör...
iran kedisi ile akrabaliginin arastirilmasi icin fon kurulmasini ve gonullu tembellerin bu sevimli keselileri bir omur boyu arastirmasini istiyorum sozluk. *
devamını gör...
günde 20 saat uyumaları, uyumadıkları zamanlarda da tükettikleri yüksek alkol miktarı olan okaliptüs yapraklarından dolayı kafalarının güzel olması, hayata karşı cool duruşları yüzünden bazı insanlar tarafından * idol olarak seçilmiş sevimli hayvanlardır.
devamını gör...
ağacın dalına tutunmuş ve "nirvanaya ulaşmış" bir vaziyette saatlerce öyle duran, kişilerle fazla bir haşır-neşir olmadığı için sevimli mi, sevimsiz mi, yararlı mı- zararlı mı olduğu hususunda fikir yürütülemeyen hayvandır.
devamını gör...
yeni gözdem.genç,zeki,çizgileri kuvvetli enfes bir ekip.aylık çıkarılması da ayrı bir güzellik.her sayısını zevkle ve merakla bekliyoruz.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar