koba1878

#özgürler 

kalıcı olsun. tanımları etkili olsun. genel ağ ortamının yükselen yıldızı olma yolundaki sözlüğümüzün izleyenini artıranlardan olsun. hoş gelmiş, hoş kalsın gibi dileklerimi sıraladığımız yazardır.
devamını gör...
--- alıntı ---

müslümanlar mesela her yıl milyonlarca koyun, deve,inek,boğa keserler ,şeytana inananlar ayda yılda iki kedi kesse feryadı figan ederler .
savaşlarda yüz binler ölür tek tanrı için yüzyılda bir(100 yılda bir fazlasına kanıt yok) şeytana bir - iki kişi adanır aaa bakın satanist bunlar kafir şeytana inananları öldürmeliyiz...
inanın şeytan dünya da ki en masum fantezilerden biridir tek tanrı inananlarına göre aynı genç kız gibi.

--- alıntı ---

(#6914096)

koyun, inek, boğa, deve...bu hayvanlar insanlara hizmet için varlar zaten. tüyünden, yününden, sütünden,etinden# dışkısından her şeyinden yararlanırsın. bu saydığım hayvanlar sayesinde milyonlar yaşıyor. düşünki eski zamanda yaşayan göçebe türkler, bu hayvanlar olmasa nasıl tutunur? kedi kesmekle aynı şey değil. kedi sevmek için var. fare böcek gibi haşeratları avlaması için var. kedi kesmenin insanoğluna hiçbir faydası yok. hayvanlar kısım kısımdır. hepsinin görevi ayrıdır. Allah bize hangi hayvanın etini helal kılmışsa onu yeriz.

savaşlar da binler ölüyor, şeytanlar ise 1 2 insan kurban ediyormuş. savaşların çoğu insanoğlunun aç gözlülüğünden çıkar. haa sen dersen ki cihad emri var. cihad emri sana vurana sende misliyle vur der. savunma yapmanı söyler. ülkeni savunursun, dinini savunursun, halkını korursun. bunlar kutsal değerler. kutsal amaçlar. şeytana kurban edilen insanlar da bir kutsallık, bir amaç göremiyorum.
devamını gör...
(#6915267)
yanlış baktığı için yanlış gören yeni yazar. yoldan geçerken herhangibir taşın üzerine yazı yazmayı kağıdın bulunuşuna kadar getirmesini tamamen algıda seçiciliğine bağlıyorum. güzel görmek istemiş olsaydı imkanlar dahilinde bu yapılmış olabilir diye düşünebilirdi ama düşünemedi sağlık olsun. kendisine pozitivizm temelli yaşantısında mutluluklar.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.