yuh !!! iyice cozuttu bu insanlar.--- alıntı ---

“ZANNEDERSEM TAKİP ETTİ”

habertürk’ün haberine göre E.T.’nin şikayetiyle H.A. hakkında önce “konut dokunulmazlığını ihlal” suçlamasıyla dava açıldı. Dava dosyasında E.T., o gece yaşananları şöyle anlattı: “Sanıkla eşimin ilişkisi varmış. O gece Samsun’dan beraber gelmişler. Eşimi otogardan arabamla alıp eve döndük. Sanık zannediyorum taksiyle bizi takip etmiş. Ben salonda uyuduktan sonra eşim onu eve almış. Sabahleyin odaya girmek istediğimde eşimin kapıyı açmak istememesi üzerine şüphelenip içeriye girdiğimde, sanığı yatak odasında yakaladım. Eşimle birlikte üzerime saldırdılar. Ben de kapıyı üzerlerine kilitleyerek polis çağırdım. Ancak bu sırada sevgilisi balkondan atlayıp kaçmış. Evde unuttuğu cep telefonundan kimliğine ulaştım.”

http://www.sozcu.com.tr/2016/gundem/kocasi-salonda-uyurken-gece-sevgilisini-yatak-odasinda-aldi-1156426/
--- alıntı ---
devamını gör...
en güzel saklama metodunun ortalık yere koymak olduğunu tekrar tekrar ispatlamış olaydır. kadın feci derecede zekiymiş. ama eleman da şüpheleniyormuş ki uzun zamandır yememiş. neyse onlar ermiş muradına biz çıkalım....

devamını gör...
ankara'da olan olay.

s.t. isimli kadın kocası e.t. salonda uyurken sevgilisi h.a. yı eve aldı.

iddiaya göre s.t. bir süre önce kocası e.t.'den salondaki kanepede yatmasını istedi. genç kadın eşi salonda uyurken sevgilisi h.a.'yı gece yarısı gizlice yatak odasına aldı. e.t. sabah uyandığında ikiliyi yatak odasın bastı ve sevgili h.a. pencereden atlayarak kaçtı. koca e.t. boşanma davası açtı.

bu ne rahatlık lan.
devamını gör...
şimdi böyle başlık sözlüklerden birinde açılsa kesinlikle hayal ürünü der dalgasına tanım girerdim. ama anladığım kadarı ile kadın gerçek hayatı trollemiş.
devamını gör...
yazması açıklaması başlık açması izah etmesi inanılmaz zor bi olay olmasına rağmen cılgın bi kadın tarafından yapılmıştır.. ne desek boş.. yuh ya yuh..
devamını gör...
kocası salonda uyurken olsaydı belki de "kocaman salonda uyuyan sevgiliyi yatak odasına hadi kalk yerine yat" anlamı çıkmazdı.
tnm: adrenalin bağımlısı hatun ve er kişinin yaptığı eylem. ayıp lan.
devamını gör...
ilk günlerinde insanlar nasıl da mutlu hissediyorlar kendilerini bu durum süreklilik teşkil etmeyince, hayatından zevk alamayan bir eşin son durumu.
devamını gör...
salon istediği kadar koca olsun yatak odanız kutu gibi de olsa sevgili kişisi olduktan sonra koca salondan size daha şirin görünecektir.
10/10 doğru harekettir.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar