kocasını aldatırken kaynanasına yakalanan gelin

#haber 

3 çocuk annesi gelin sevgilisini eve alıyor ve kaynanasına yatakta yakalanıyor. gelini odaya kilitleyen kaynana gelinin sevgilisinin arkasından koştu. kaynananın bağırışları üzerine mahalleli de olaya katıldı ve sevgili mahalleli tarafından tekme tokat dövüldü. polis linç edilmek istenen erkeği kurtardı.

3 çocuk annesi ile sevgili olmak, üstüne evine gitmek ve onun üzerine de kayınvalide tarafından basılmak.

hadi hepsini geçtim de o ayaktaki çorap ne lan.

haber

devamını gör...
iki kişinin rızasıyla olan bi sevişme eylemi için mahallelinin bu dayak hırsı da enteresan. sanki bi ortam olsa da birilerini linç etsek modunda kopiller.
devamını gör...
haber olan aslında gelinle yakalanan sevgili.allah kimseyi düşůrmesin sınanmadığım hiçbir günahın azizi olmayacağımı öğretti hayat.o değilde adamın üzerine bir örtü verseler ya rezilliği büyütmenin anlamı ne ?
devamını gör...
adam da erkek olsaymış bari. o ne ayol yün yumağı gibi hiçbir çekiciliği yok. bunun neyine şehvet duydun bacım?
haber olarak ise, otel mi bulamadınız Allahın çulsuzları?
devamını gör...
burada haksızlık var. madem linç edilmek var, niye sadece adam? burada kadın da linç edilmesi gerekmiyor mu? nerede kaldı adalet? zina suçu dinen her iki cins için de aynı cezayı gerektirmiyor mu? kafamda deli sorular...
devamını gör...
karşı taraf ile razılıkla ilişkiye giren gelin. kimse bi laf edemez. rıza ile olmuş ise karınız kızınız eve adam alsa da sesinizi çıkaramazsınız.
devamını gör...
çıplak olarak bir mahalleye rezil olan erkek ile 3 çocuğuna ömürleri boyu unutamayacakları bir yafta yapıştıran anne için ne desek az. olayın tüm tarafları için yazık olmuş en çok da o 3 çocuğa yazık.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar