kocasını döven kadın

genelde akşŸam rakı sofrasında içip içip sarhoşŸ olduktan sonra -peynirim bitti diye bağŸıran ardından da -ulan sen dayağŸı hak ettin diye evde terör estiren kadındır. tüm gece adama türlü türlü işŸkence eder, saçından çeker yerlerde sürükler tekmelerin ardı ardı kesilmez, yorulunca da göbeğŸini kaşŸıya kaşŸıya uyur. sabah uyandığŸında ise şŸeker gibi olur.
devamını gör...
masum olup da canına tak edenleri vardır bunların. ama bir de masum olmayıp zalim olanları vardır. onlar dünyaya erkek dövmek için gelmişlerdir. amaçları kendi hayatlarını yaşamaktır. bunların kocalarına kılıbık denir.
devamını gör...
hiç çalışmayan, uyuşuk uyuşuk evde oturan adamı karısı bir gün taşla kovalamaya başlar, adam da kaçar. yolda bu kavgaya şahit olanlar noluyor diye sorduğunda adam şu cevabı verir:"şu kadın milletine de güven olmuyor, adamın olmadık yerine taş getirecekler."

yaşanmıştır.
devamını gör...
kime nerede, nasıl, ne şekilde davranacağını bilen ellerinden öpülesi hatundur.
erkekler bildiğiniz kavga canlısı, ağzından küfür eksik olmayan basit canlılardır. onlar yıllarca kadınlara şiddet uyguladırlar normal, kadın onları dövünce anormal mi oluyor ? çok yanlış. hele ki adam hak ediyorsa (durduk yere değil sapık ruhumuz yok yani) ağzı burnu dağıtılsın.
devamını gör...
ne demiş müslüm babamız;
güzel bir gün görmesem
yakanda olur elim
....
gençliğine güvenme
yıllar alıp gidecek
....
mesaj alınmıştım umarım.*
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar