köfteci yusuf

köfte yemek için sıra beklemek zorunda olduğŸunuz harika köftelere sahip bursa kökenli bir müessese. içeri girmek için sıra beklersiniz ama masaya oturunca bir dakika içinde köfteleriniz masaya gelir. ezmeside güzeldir bu amcamızın.
devamını gör...
28 yaşında ve küçücük el arabası ile başladığı köfte hayatına, kocaman köfte plazaları açarak devam eden genç ve yeni firma. millet motorsiklet ile servis yaparken adamlar doblo'lar ile servis yapmaktadır. bursa izmir yolu, yeni yalova yolu ve iznik'te şubeleri bulunmaktadır. kilo ile köfte satışı yaparak günde 150 bin tl gibi bir kazanmaktadır. ufacık bir et dolabının arkasında çalışan sayısı 30 kişidir.
devamını gör...
gelir düzeyi düşük kesime dışarıda ailece yemek yemeği mümkünlü kılan kuruluş. aynı zamanda et marketinden sucuktur, et çeşitleridir, kıymadır, bunlar alınabilir. zeytinyağı da satıyolla..
devamını gör...
kıymalarındaki yüksek soya oranı yüzünden ceza almış ancak pes etmeyip soya kıyması kullanmaya devam etmiş ve bu yüzden fiyatları asgari tutabilip sürümden kazanabilmiş bir firma.*
devamını gör...
herhangi bir seyyar köftecinin köftesinden bile daha kötü köfte yapmasına rağmen, Allah'ın kulları neden hala oraya doğru yürüyor anlamış değilim.
devamını gör...
binlerce kişiye istihdam sağlayan genç bir girişimci. geçenlerde denk geldim sahibi dediler inanmadım. adam resmen normal çalışan gibi insanları buyur ediyor. böyle bir zengin görüntüsü de yok, helal olsun dedim kendi kendime.her yere el attı. eğer istanbul a da açılırsa, siz o zaman görün çünkü çok ucuz fiyata hizmet veriyor.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar