kokoş kadınlardaki özgüven

takıp takıştırınca anca sahip oldukları hissiyat. e çok görmeyin, bırakın takarak takıştırarak özgüven kazansınlar. nasılsa başka türlü bu hissi hiç tadamayacaklar.
devamını gör...
evlilik programlarında koca vücudunun yağlarını langır langır sallamaya bile neden olur.

o ne özgüven abi? o ne cesaret. kameraya baka baka nasıl oynuyorlar öyle... (ablacım iğrençsin)
devamını gör...
evde pek yüzüne bakılmayan, dışarda da hala bende özgüven var mesajı veren kadınlardaki aşırı makyaj rüküşlük ve buram buram parfüm ile görülendir. bunların bi de evdeki ezilmişliğini başkasına çemkirerek çıkaranı vardır.. satış temsilcilerine falan..
devamını gör...
beyaz kürk, yılan derisi çanta, değerli taşlardan küpelerle gezen arkadaş ortamında tanıştığım bi kız vardı,birbirimizden bi akşam buluşup sohbet ettiğimizde o kadar hoşlanmıştık ki benim onun hakkında sahip olduğum tüm önyargılar yıkıldı gitti. ardından arkadaşlarım aramızdaki flörtü bilmeden sürekli kızın bu aşırı lüks giyimi ile alay etme, hakaretlerde bulunma eğiliminde bulunuyordu kızın lakabı kokoştu. ben durumu onlara açınca kesinlikle uzak dur manyakmısın sen aman aman sana başka kız mı yok diyen bi grup ve onun yanında bak kız aşırı zengin sen para harcamayı seven birisi değilsin bu kız seni bitirir uyarıları ve maalesef benim de kızı milletin lafına uyup bi daha aramam... önyargılar, önyargılar ve elalem ne der takıntıları bırakın bunları arkadaşlar dış görünüş hiç bi şey ifade etmiyor.
devamını gör...
istedikleri kişi olmanın verdiği özgüvendir. bu özgürlüğe herkes sahip değil. çevredeki lakapları genelde "kokoş ayşe" gibi bir şeydir ama kimin umurunda ki? o istediği gibi yaşıyor.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar