komşusu açken saray yaptıran zihniyet

54 milyon insanın açlık sınırında yaşadığı, kışın insanların soğuktan donarak öldüğü bir ülkede iktidar olan zihniyettir. hz. ömer'in adaletini övüp de bu zihniyete oy veren müslümanların bu durumu tefekkür etmesi gerekiyor...
devamını gör...
saray yaptırırken yardım yapmayı da ihmal etmeyen zihniyettir. bu zihniyet içeride 2 milyon suriyeli mülteciyi misafir ederken bir yandan da dışarıya da çapından büyük yardım yapabilmektedir. diğer zihniyet ise suriyeli kadınlara "fahişe", diğer misafirlere "bizim ülkede aç mı yok da bir de onlara bakıyoruz" diyen zihniyettir.

http://kdk.gov.tr/haber/tur...
devamını gör...
54 milyonu açlık sınırında dediğin ülkede ios işletim sistemi kullanan kullanıcı sayısı açısından dünyada ilk beşe girmiş.

buradaki yazarlar da komşumuz sayılır aç olan varsa Allah için söylesin.elimizden geleni yaparız. hem saray da yaparız hem iphone kullanırız hem de komşumuza yardım ederiz.
--- alıntı
---

Flurry’nin gerçekleştirdiği araştırma Türkiye’deki Android ve iOS işletim sistemli akıllı telefonların aktivasyonu, 2012 yılı Ocak ayı ile 2013 yılı Ocak ayı arasında yüzde 247 büyüme gösterdi. Bu büyüme oranıyla beraber Türkiye akıllı telefon aktivasyonu artışı bakımında dünya sıralamasında ilk üçe girmiş durumda.
--- alıntı ---
devamını gör...
oy verdiğim ve tekrardan vereceğim zihniyettir...

80-90 yıllık köşk yerine devletin zirvesine layık ve aynı zamanda dosta güven düşmana korku veren bir yapı inşaa ettirmiş zihniyettir...

birileri gibi ülkeyi sıfırlamamış tam tersi tüm vatan hainleri ve dış düşmanlara rağmen ekonomiyi ayakta tutmuş ve ülkeyi büyütmüş zihniyettir...

bu tip demagoji içeren laflar üretmek ve insanlara laf sokmak derdinde söylemlerden kaçınmayanları ortaya çıkarmış zihniyettir...

devletin gücünü temsil etmek için harcanmış bir milyar dolara laf eden zihniyeti anlamamaktadır...çünkü bu zihniyet devleti 1,5 milyar dolar için imf kapılarında kul köle etmişlerdi....

devamını gör...
islami esaslara göre müsriftir, günaha bulanmış zihniyettir, bu yaptığını inatla savunduğu için fasıktır.

akp islamından bahsetmiyorum, Allah'ın hz.peygamber aracılığıyla bizlere gönderdiği islamdan bahsediyorum.
devamını gör...
--- alıntı ---
80-90 yıllık köşk yerine devletin zirvesine layık ve aynı zamanda dosta güven düşmana korku veren bir yapı inşaa ettirmiş zihniyettir.
--- alıntı ---

düşmanlar da korkularından altlarına ettiklerinden bi türlü saraya misafir olmaya yanaşmıyorlar. gelip görürlerse altın varaklı bardakları, korkudan lâl kesilirler.
saray da mecburiyetten gece gündüz muhtar ağırlıyor mübarek...
beştepe muhtarlığı oldu.
devamını gör...
ülkede özellikle genç ve eğitimli işsizlik bağlamında önemli sıkıntılar mevcut. genç olması ile övündüğümüz ve sırf işgücü yönünden rekabet edebilirliğimizi ve ülkenin demografik yapısını koruyabilmek adına 3 çocuk şartları koyulurken ve işgücü imkanları ve ülkenin gelişmişlik durumu ortada iken, nama yazılı saray yapılması hiç de makul değil.

bence yanlış bir zihniyettir.
devamını gör...
aç komşusu bulunmayacak yere saray yaptıran zihniyettir.

sorduklarında getirin komşularımı aralarında aç varmıydı soralım diye de savunma yapılabilir.

sizce de makul değil mi?
devamını gör...
dosta güven düşmana korku salan saray olduğunu okudum ya ben..
saray terörü engelleyebildi mi ya da işsizliği ya da doların yükselmesini ya da işçi ölümlerini , kadın cinayetlerini ya da yolsuzlukları. baya düşmana korku salıyormuş bu saray ya. üç beş tane daha yaptıralım. fazla yaparsak ışid ya da esad falan tehditte edemez süper güç ülkemizi.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar