konforsuz yatak

öğrenciyken kullandığınız yatak türüdür. yurtta, pansiyonda yada öğrenci evinde kalıyorsanız 2. el yatakları alırsınız ve sürekli döndüre döndüre kullanırsınız.çünkü yatağın yavaştan yayları çıkmıştır ve rahatsız eder.
devamını gör...
kalitesiz bir uykunun ve kötü geçecek bir günün sebebidir. birçok gereksiz masraftan kaçınılmalı ama kesinlikle yatakta kaliteli kişiyi rahat ettirebilecek yatak tercih edilmeli yoksa gelsin bel ağrısı gitsin sırt ağrısı.
devamını gör...
nedense yaylı yataklara nazaran sünger yatakları bana daha rahat geliyor. bu yüzden konforsuz yatak biçimini ifade etmek için yerde halı üzerinde yatmak diyeceğim de yaw arkadaş ben orada bile rahat ediyorum. ilginç olduğumu şimdi farkettim bak.
devamını gör...
dünya üzerindeki en konforsuz yatağa sahibim sanırım şu an yaşamak zorunda olduğum evde. seyahat etmeye çıktığım zaman kaldığım 5 euroluk hostellerde rahat edip eve dönmeyesim geliyor. öyle de bir rahatsızlık yani.
devamını gör...
yer yatağıdır. hele bir de yün yataksa ve alerjiniz varsa deymeyin keyfinize. sabaha kadar hapşırmaktan uyuyamazsınız. ha uyumayı becerdiyseniz o ne tatlı uykudur.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar