konuşanlar

ilkokulun vazgeçilmez tahta yazısı. genelde ispitçi bir başŸkan olur, bu mükemmel başŸlığŸı atar, ve başŸlar altına isimleri döşŸemeye.
devamını gör...
bazı isimler vardır fix o listede olur. ve konuştukça yanına çarpı eklenir. liste genelde çok uzamaz ama tenefüs bitti zilinin çalmasıyla hocanın sınıfa gelmesi arası uzarsa liste uzar da uzar, çarpılar arttıkça artar. hele bir de sınfı başkanı gıcıksa ve inada bindirdiyse iyice komik bir durum olur.

hoca bu listeyi bazen dikkate alır bazen de almaz. asabı bozuk bi gündeyse çarpı sayısınca azar veya tokat ya da neyse işte. kimi zaman da sınıf başkanı bıkar artık ve hoca gelir gelmez listeyi siler.

konuşanlar:
-----------
ahmet x x x x x
mehmet x x x xx x xx xx x
sirtim agriyo xx xx xx
ayşe x x
fatma x x xx
devamını gör...
sınıf başkanının kara tahtaya dizi dizi sıraladığı inciler kümesi.
ismin yanındaki eksi, artı ve çarpılar, sınıfın kendi içinde ikiye bölünmesiyle sonuçlanır.öğretmen geldiğinde yazılanların silinmesi de başkanın merhametine tabiidir.
devamını gör...
hasan can kaya'nın her hafta salı günü youtube da yayınladığı programburadan. bu hafta ile 10.bölümü yayınladı. şov seyirciler üzerinden gidiyor çeşitli hazırlanmış sorular soruluyor-kutudan çekilerek- bazı bölümleri sıksa da çoğu bölümünde eğlenmiştim. hele 8.bölümünde baya güzel gelmişti.
devamını gör...
birkaç bölüm izledikten sonra bıraktım. ilk başlarda eğlenceli geliyordu ama sonradan tekdüzeleşti ve espriler haddini aşmaya başladı.
devamını gör...
seviyesiz, bel altı, hakaretli ve gevşek esprilerle ayakta kalan bir güldürü programı. güldürüyor ama birkaç bölüm izledikten sonra insan haysiyetini ve hayasını koruyamaz. bir bölüm izledim, bitmeden tanımımı gireyim kapatayım dedim.
devamını gör...
eğlenerek izlediğim youtube programlarından biri. sanırım bu kendini havalı sanan züppeleri yerin dibine sokması sonra da ya biz bize eğleniyoruz falan deyip yumuşatıp bir daha yerin dibine sokması acayip hoşuma gidiyor. böyle uzaktan bakınca baya havalı artist görünen tiplerin içinin ne kadar boş olduğunu görünce de keyif alıyorum. küfür ve bel altı oldukça fazla olsa da böyle bir ortamda başka nasıl olabilirdi ki diye düşünmeden edemiyorum. küfürsüz cinsellik olmadan bu programın biraz yavan kalacağını düşünüyorum. çok çeşitli insan türlerini görüyor olmak ta ilgi çekici. mesela karısından it gibi tırsan da var karısının yanında ben zamparayım diyen de var. hasan can kaya bu işi iyi yapıyor.

her ne kadar programın her bölümünde benzer sorular benzer hikayeler olsa da ben yine de eğleniyorum. yer yer sıkıcı olsa da eğlenceli. zaten uzun bir şovun montajlanıp kısaltılmış halini izliyoruz belki bizim sıkıldığımız yerlerde adamlar o ortamda gülüyor olabilirler.
devamını gör...
sorular genelde aynı ama sorulan kişiler farklı , ortaya çıkan hikayelerin de çok farklı olması dolasıyla izlenebilitesini artırıyor. " bize bir sçış hikayeni anlat ya da fantezini anlat cinsel olması şart değil" gibi sorular bile kendi formatı için sürüyle malzeme çıkartıyor adama. küfür tabiki var. dünya sözlük mü la orası . olacak tabi.
devamını gör...
utanma , çekinme , yüz kızarması gibi duyguların esamesinin okunmadığı , herhangi bir ahlaki kaygısı olan herhangi bir bireyin kendine , değerlerine ve ahlakına olan saygısı sebebiyle izlememesi gereken , bol bol lafugüzaf yapılan sözde eğlence programı.
devamını gör...
hasan can kaya'nın kıvrak zekası ile keyifli hikayeleri birleştiren, takibi 1 saat süren ve yalnız yenilen her yemekte ortama eşli eden programdır.
şunun izlememesi, bunun görmemesi diye bir kısasa şu ülke sınırları içinde girmeye gerek var mı zaten sorarım size?!
hayatının herhangi bir anında televizyon izleyen her kişinin rahatlıkla izleyebileceği bir programdır.
devamını gör...
çok saçma ve çok komik program. Allahtan kısaltımış hali yayınlanıyor da sıkmıyor. aksi halde uzun programlar sıkıcılaşıyor.

ne tipler var memlekette, biz de kendimizi manyak görüyoruz. onların yanında çok normal kaldık.*

not: bu arada programda en çok prim yapanlar onursuzlar olarak adlandırılan utanmazlar, ırz düşmanı olarak adlandırılan kendine emanet edilen kızlarla evlenenler veya kızlara asılanlar, bi de saykolar ve her fırsatta çapkınlık yapan ve bunu belli edenler. ayrıca küfür serbest olduğu için de rahatsız olanlar sevmez, hiç izlemesin.
devamını gör...
hasan can'ın hazır cevap nasıl olunurun dersini verdiği stand up gösterisidir.
huysuz virjin tadında ve fakat bazı katılımcıların bunu kaldıramadığını görüyorum, e gitme o zaman kardeşim diye geçiriyorum içimden.
devamını gör...
hasan can'ın bir kadın bir erkekte senarist olarak yaptığjnın aynısını bu programda yapıyor. ilk bölümden beri severek izliyoruz. ayrıca seçmece karaktersiz yakalamada büyük başarıya sahip hasan can.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar