konyaspor

kulüp başkanı mehmet ali kuntoğlu tarafından "konyaspor düşmüşse bunun tek sorumlusu biz değiliz" açıklaması yapılarak yakın zamanda bank asya liginden de düşeceği sinyallerini veren futbol kulübü.
devamını gör...
bu hafta bursaspor karşısında seyrettiğim konyaspor düşmenin en büyük adaylarından gibi. serhat'ın son dakikalarda yakaladığı pozisyon harici, bursaspor kalesine gelemediler bile. sürekli kapalı sert defans 63. dakkada açıldı ve gollerin devamı geldi. bu futbol anlayışıyla bir yere gelinmez. ayrıca 50-100 civarında bursa'ya gelen konyaspor taraftarına, vip tribününe yabancı maddeler atmak yakışmadı. gereksiz yere ortamı gerdiler.

haftaya eskişehir'le çok kritik bir maç oynayacaklar saha avantajları var ama izlediğim eskişehir konya'ya nazaran daha derli toplu bir takım. 33. hafta fenerbahçeye konuk olacaklar, son hafta ise ankaraspor'la oynayacaklar. işleri oldukça zor.
devamını gör...
dün oynanan karşılaşmada kayserispor önünde son dakikada yediği golle yıkılmış olan takım. geçen hafta manisaspor'u yenerek moral bulmuşlardı.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar