korkak diktatör

1. (Tematik)
genelde başka devletlerin maşası olan diktatörlerin özelliğidir korkaklık
koruma orduları ile dolaşır
hakkında herhangi bir olumsuz söz söylenmesi durumunda hemen o kişiyi ezdirir
yediğinden korkar
içtiğinden korkar
halkından korkar
ailesinden bile korkar...
bazılarının dediği gibi,
korkmamalı titremeli...
devamını gör...
2. (Tematik)
biri şu insanlara güneşin balçıkla sıvanmayacağını öğretmeli.
tanım : çifte iftiradır. diktatör olmadığı gibi korkak da değildir.
bu ülke" one minute" sözünü hâlâ unutmadı!
yaftalandığı gibi diktatör olsaydı; şu an siz burada böyle atıp tutamazdınız, darağacında sallanıyor olurdunuz..!
devamını gör...
3. (Tematik)
ameriganyaların göbeğinde cia ve bilumum badem tarafından korunan diktatördür. öyle korunur ki malikanesine kilometrelerce uzaktaki gazeteciler bile güvenlik gerekçesiyle nazikçe kovulur. hemde amerigalı taklidi yapan bir badem tarafından. mukallitlik bunların fıtratında var.
devamını gör...
4. (Tematik)
tavşan dağa küfür etmiş dağın haberi olmamış. tayyip diktatör olduğu için alınmıyor senin ne olduğunu herkes biliyor, bu imaların kime yapıldığınıda biliyor. sonra çıkıp ortaya konuştum diye kaypaklık yapıyorsun.

merak etme senin örgüt liderinide içeri alacaklar kollarına kelepçe takacaklar ve kudurdukça kuduracaksınız.


cia tarafından abd ye yerleştirilmiş fbi tarafından korunan çakma humeyni olabilir.

devamını gör...
5. (Tematik)
yazdığım tamamiyle korkak diktatörlerin özellikleridir,
bu tanıma uyan kişiler varsa bilemem.
olmasa bu kadar ses getirmezdi bu tanım.
devamını gör...
8. (Tematik)
diktatörlerin tipik özelliğidir korkaklik...kendileri herseyden korktuğu için etraflarini da korkutarak sindirmeye calisirlar...cemaatci bi arkadasim var..iki lafindan biri, ama bunu bulabilirler biliyorsun degil mi, bütün telefonlari dinliyorlar, herkesin bilgileri ellerinde..bisey desen hemen fitneci bi tarzda akil karistirmaya, algilarla oynamaya donuk bi laf...her defasinda bosver ya diyorum korkma...korkunun ecele faydasi yok, ölümden öte köy de yok....hem zillet icinde yasamaktansa onurlu bi ölümü bin kere tercih ederiz biz...korkak diktatör tanimindan neden alinalim...adami zehirlemeye, hasta yataginda oldurmeye, dünyaya karsi terör destekcisi gibi yaftalamaya calisan ve her ortalama vicdan ve hakkaniyet sahibi insanin lanetini ve ahini alan bu gayriahlaki oluşumun ürettiği desteksiz atışlar kurumuş tezegi duvara firlatip yapismasini beklemekten farksiz....olanak dışı yani...kimin cesur kimin korkak olduğunu ise hepimiz gördük....bunu tarih de yazacak ve cocuklarimiz da okuyacak ..
devamını gör...
9. (Tematik)
100 iç koruma 100 dış koruma ile dolaşan diktatördür. türkiye'de var mı böyle bir diktatör bilmem. ama diktatörlerin ekserisi koruma ordularıyla dolaşır.
devamını gör...
13. (Tematik)
one minute'ı unutmamışlar, ama israil halkından ve perez'den özür dileyen erdoğan'ı unutmuşlar. eğer one minute korkak olmadığına işaretse, bu özür neye işaret?

devamını gör...
14. (Tematik)
perezin suratına öldürmeyi iyi bilirsiniz diyen defalarca israile terörist ülke katil ülke demiş birinin yanından yöresinden geçmeyeceği tanımlamadır.

elinde nereden geldiği belli olmayan silahlarla kime hizmet ettiği belli olmayanlar tayyip erdoğan ı eleştirecek son kişilerdir.

kırmızı bültenden fellik fellik kaçıp dağlarda köpekler gibi saklanmak kolay. sıkıysa gel bm de tüm dünya ya gerçekleri haykır.

devamını gör...
17. (Tematik)
(bkz: ya bak özge erdoğan çok cesur tamam mı)

adama diyorsun ki "erdoğan perez'den özür diledi, tepkisinin moderatöre olduğunu söyledi", bu açıklamanın geçtiği videoyu da koyuyorsun; akpliler gelip yine "erdoğan perez'e siz öldürmeyi iyi bilirsiniz dedi taam mı!!11!1!" yazıyorlar. şaka mısınız evladım siz?..

madem perez ve israil devleti öldürmeyi iyi biliyordu; niye özür diliyorsun? niye israil uçaklarına konya'da tatbikat imkanı veriyorsun? niye silah antlaşmaları imzalıyorsun?..

http://www.milliyet.com.tr/...

eğer perez'e one minute demek cesaretse; bu sözlerin arkasında duramayıp özür dilemek, filistinlileri öldüren bir devletle milyonlarca dolarlık silah antlaşmaları imzalamaya devam etmek de bir o kadar korkaklıktır...

at gözlüklerinizle hayata bakmaya devam edin, filistin'de müslümanlar ölmeye devam ediyor...
devamını gör...
18. (Tematik)
bu topraklarda ne zaman halktan biri iktidar olsa hep dillere pelesenk olan ifade. ne ilginç değil mi? menderes için de aynısını söylediler, özal için de. erbakan da irticacıydı.

hani menderes memleketin üç uçak dolusu altınıyla kaçarken yakalanmıştı. merkez bankasını sıfırlamıştı bir başka değişle. tarih tekerrür etmeyi seviyor.

ben bu söylemi bir cehepeliden duymaktan üzülmüyorum. adamlar diktatoryanın legal temsilcileri. peki sözde müslüman olduğunu iddia eden pensilvanya cemaatine ne demeli?
devamını gör...
19. (Tematik)
adam tepkisinin moderatöre olduğunu söyledi ki zaten one minute lafı moderetöre bunu herkes gördü tayyip erdoğan nın açıklamasına bile gerek yok bunu anlamak için.

adamın dediği israil halkı ile problemim yok antisemitizm içinde de değilim. ama herkesin önünde geçerler haykırmış.

bazı dingiller gibi video çekip youtube a koymaya sonra kaçıp saklanmaya benzemez bu. tayyip bir devlet lideri yeri yurdu belli tüm sonuçlarını göze alarak gerçekleri haykırdı.

şeriatçılık oynayanlar gibi müslüman öldürüp tekbir getirerek kaçmadı.

diktatör heveslisi bir hocanın biatçısı tarafından söylenmiş sözdür.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar