#haber  #siyaset 

saadet partisi lideri temel karamollağolu'nun 26 mart 2018 tarihli partisinin ısparta'da düzenlenen genişletilmiş il divan toplantısı'nda sarf ettiği cesur cümle. tam olarak şöyledir:
--- alıntı ---
korku imparatorluğu yıkılacak, sabredin
karamollaoğlu, gönlü saadet partisi'nde olan; ancak oluşturulan 'korku imparatorluğu' dolayısıyla üye kaydı bile yaptıramayan çok kişi olduğunu söyleyerek, sabırlı olmalarını ve korkuyu yenmek zorunda olduklarını vurguladı.

"yüz binlerce mağdur var, ne yapacaklarını bilemiyorlar"
iktidarın, son günlerde, geçen yıl başka siyasi parti iktidardaymış gibi yapılan icraatlardan şikayetçi olduğunu belirten karamollaoğlu, "aslında hatalarını kabullenip, bir nevi itirafta bulunuyorlar. işte en son örneği; fetö'dür. bunlara 10 yıl boyunca kucak açanlar, bunlar değil miydi? şimdi ne diyorlar? 'bunların tabanı ibadet, ortası ticaret, tepesi ihanet'. ihanet edenlerle ibadet edenleri aynı kefeye koyamazsınız. bu, adalet değildir. 100 binlerce mağdur var. şimdi, bunlara ne yapacaklarını da bilemiyorlar" diye konuştu.
http://www.milligazete.com....
--- alıntı ---
devamını gör...
tabi ki inanıyoruz, sabrediyoruz. olacak. temel amca diyorsa kesin olacak! dediğimdir.

ben de geçen iki duble bakire pekin ördeği kanı içerek dark side'a premium plus üyeliği kazandım. biz de çalışmalara başladık. bitirecaz. yenecaz oğlim!
devamını gör...
bir an için kılışdaroğlu beyanı sandığım başlık. ama bilge! karamollaoğlu şeysiymiş. tamam dede beraber duaya da çıkalım olur mu?
devamını gör...
bile isteye fetöye köpeklik etmişlerin sözcülüğüne soyunan saadet partisi genel başkanı beyanı. "mağdur" dediği insanlar silahlı terör örgütüne üye olmaktan yargılanıyor. bunların tabanda ya da tepede olması neyi değiştirir. bu arada "sabredin" diye kime demiş.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar