muhalifler şimdi de buna takmışlar..

https://twitter.com/DocDrMu...

mustafa ulaşlı tekrar kabul edilmiş işte uzatmayın kardeşim. arada olur öyle. hep derim ya, reis-i cumhur'u age of empires oynayan mouse tutan bir el gibi düşünürüm diye.. population full verince asker basmak için herhangi bir işçinin üstüne basıp delete'le hakkın rahmetine kavuşturur gibi..

koskoca türkiye cumhuriyeti'nde takılmamak gereken, teferruat.
devamını gör...
covid-19 virüsü çıkalı altı ay oldu olmadı.
bu adam khk ile ne zaman atılmış bir de onu bilsek ondan sonra fikir sahibi olurduk. zira darbe olalı 3,5 yıl oldu. khk ile ile görevden atılanlar ilk bir yıl yoğun şekildei ondan sonraki 2. yıl içinde daha az bir şekilde atılma oldu. olağan üstü hal 18 temmuz 2018 yılında kaldırıldı. bu tarihten sonra khk ile görevden uzaklaştırılamıyor. bu tarihten sonra kişi için mahkeme süreci işletiliyor.
yoksa adam temmuz 2018'den önce mi doktora yapmış ?
devamını gör...
nasıl bir suçlamayla atılmış hiç bilmem. ama attığı tvitte efendim "benim gibi biri şu an ülke için kayıp değil mi acaba" minvalinde açıklamasını aşırı itici buldum.
yapacağı gerekli uyarılarını aynı bu tiviti attığı gibi yazıp insanlara ulaşabilir. gerçekten yardımcı olmak isteyen birisi de ne yapar eder ilgili mecralara ulaşabilirdi diye düşünüyorum. yasal olarak hoca ya da değil. vasıfsız biri olarak da yardımcı olabilir. acil durum değil mi şu an içinde bulunduğumuz durum? yok mu bunun başka oluru yani?
*
devamını gör...
şöyle ayrıntılara sahip olduğu söylenen olay. eleman 2016 da khk ile görevden atılmış 2018 de beraat kararı almasına rağmen göreve iadesi yapılmamış. corona noktasında ise bildiğimiz üzere covid-19 adlı virüsün önceki versiyonları var. bu eleman önceki versiyonları için tez yazmış bu virüs noktasında bilgili bir insan.

göreve iade edilsin mi bunun kararını görevden atan devletin vermesi lazım. sonuçta sorumluluk onlarda hesabını verecek olan da devlet.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar