kozmetikle gelen güzellik

#yaşam 

yanıltıcıdır. düğünün ertesi günü gelini makyajsız gören erkeğin isyan ettiği kavramdır. normal, günlük bir makyaj kişinin kusurlarını kapatamıyor belki ama bu işin profesyonel yönü var. ne yazık ki bu profesyonelliğin yaygınlaşması durumu da var. burna, kontur tekniği ile bir gölgeler, ışık oyunları bir şeyler yapılıyor. oluyor sana laz burnu, laz fındığı. elmacık kemikleri desen o biçim, e haliyle vitrine gelen, tersine gidebiliyor sonrası.
devamını gör...
tarafımca saygı duyulandır.

insanlar bir ton para verip bir sürü makyaj malzemesi, krem bilmem ne alıp bir de usulünü öğrenip kendilerini baştan yorumlayabiliyorlar. inan izlerken yoruluyorum ben ya. de gidim dee.

biz de kırk yılda bir bi bb krem sürünce makyaj yaptık diye dolanıp duruyoruz ortada.

emeğe saygı. *
devamını gör...
güzelllik bakanın estetik algısıyla alakalı bir durum. tek başına yeterli olmayıp bir göz süzme, tebessüm ya da kaş çatma bile kişiyi güzel kılabilir. kozmetiğin de mimik ve tavırdan ziyade baktığında görebileceğin bir güzelliğe sebep olduğunu inkar edemeyiz. sırf buna aldanmamak ama güzelliği de sadece kozmetiğe yormamak lazım.
devamını gör...
günümüzde olması gerekendir.

tabi makyajsız on numara hatunlar da vardır orası ayrı. ama makyaj mecburen yapılıyor çünkü görünüş önemlidir. önemli olmasaydı yavru kedi sevdiğiniz kadar hamam böceğini de severdiniz offf yaz bunu iyi laf bu da.

gel gelelim kadınlar duyduklarına aşık olur, erkeklerse gördüklerine. bu yüzden kadınlar makyaj yapar, erkekler ise yalan söyler.
olm döktürüyorum lan yine gece gece. yaz bunu hacı muhterem bu da iyi laf.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar