kpss 2015

bu sene gireceğim sınav, ilk zamanlar çalışmalar iyiydi ama son bir haftada gücüm tükendi galiba çalışamıyorum neden böyle oldu acaba, zor efenim bu stresle çalışmak zor yaşta geçiyor.
devamını gör...
yine ben. bana bak kpss 2015, sen mi büyüksün ben mi büyüğüm? tabi ki sen büyüksün tamam ama sana eskisi gibi hevesle çalışamıyorum, ben ben yaşar usta ben ki günde 7 saat ders çalışmadan rahat edemeyen adam artık 1 saati bile göremiyorum, bırak yakamı bırak sevdiklerimi ben şu zamana kadar bir karıncayı bile incitmemiş yaşar usta kafayı bozar sınava girmeyip silerim seni ve arkama dönüp bakmam bile.

ösym canımı çok sıkıyorsun yıllardan beri önüme çıkıp duruyorsun yeter artık.
devamını gör...
bu yıl da oruca denk gelen sınav.
iman ölçerden alınan son bilgiye göre vatandaşlarının yüzde 98.73'ü müslüman olan güzel ülkemizde, ösym oruç tutan adaylara şaka gibi hala şeker ikram edecektir.
ösym keşke hurma ikram etse de oruç tutanların varlığının farkındayız mesajı verse.
devamını gör...
üç oturumuna 150 lira yatırarak kayıt olduğum sınav. çalışmalar tüm hızıyla kötüye gidiyor, can çıkar huy çıkmaz. kötü puan alırsam intihar notunu bu başlığa bırakmayı düşünüyorum.
devamını gör...
adayların sınava giriş yerlerinin açıklandığı sınav ama tabi şu an için yoğunluktan herhangi bir bilgi edinilmesi çok zor.
devamını gör...
6 gün sonra yapılacak olan sınav, geldi çattı. artık deli danalar gibi ne bulursam tekrar etmeye çalışıyorum. daldan dala bir ona bir buna çorba oldu iyice. iyi geçmezse istediğim puanı alamazsam sessiz sakin kimsenin yaşamadığı tamamen doğal yaşamın hakim olduğu bir ormana yerleşmeyi düşünüyorum oh mis.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar