kpss 2018

yaklaşık 6 ay-1 sene kadar önce malı mülkü satıp kitaplara ve etüd merkezlerine yatırayım da 100 çekeyim belki atanırım diye düşündüğüm sınav. son 2 yılda ortalama 1000 kişiden 2 kişi atanabildi. adrenalin ve heyecanı çok severim ama bu kadar uzun boylu değil.
devamını gör...
lisans sınavı 22 temmuz 2017'de yapılacak. geçtiğimiz yıllarda 20-22 mayıs tarihleri arasında yapılıyordu. benim gibi ciddi anlamda çalışıp ezber özürlüsü olanlar için güzel oldu. millet mal gibi tatil mi yapacaz ders mi çalışacaz falan diyor. güzel kardeşim git yap tatilini, tatil gelecekten çok daha önemli zaten. bir de bu kafada olanlar ben atanırım demiyor mu ayrı bir kıl oluyorum.
devamını gör...
müsteşar olarak atanmamda katkısı olacak sınav. şimdiden mesleki konuları öğrenmek için youtube dan haluk bilginer, haldun dormen, ali sunal ve de pek sevgili kenan ışık'ın oynadığı sayın bakanım adlı diziyi sabahlara kadar izleyip devlet yönetimi öğreniyorum.
devamını gör...
göz kırptığım sınavdır.

şimdilik "sen ne ayaksın?" diye göz kırpıyorum. inşallah yarın bir gün hakkından gelmek nasip olur. tedaş olur dhmi olur imkb olur, kamuda mesleğimi yapabileyim de neresi olursa olsun.
devamını gör...
son kez ders çalışacağım sınavdır. eğer bir cacık olmazsa eğitim-öğretim hayatıma son vereceğim. gerçi bi alanda ehil olsam kendi işimi yapardım da o da yok. besicilik ve tavukculuk iyi diyorlar. eğer sınavda 90 ve üstü alamazsam 2019da gündemime bu işleri alıyorum.
devamını gör...
kazanamazsak kırmızı solucan işine girip şirketin adını sözlükte comün yapacak yazarların çalıştığı sınav. kendimizi tatmin etmek için şirketi kınalı ada'da 1 tllik sermaye ile kursak çok ciks olurdu bence.
devamını gör...
öğretmen bir arkadaşımın geometri konusunda bana güvenip sen geometri anlatırsın, ben türkçe ve tarih. tam porsiyon motivasyon da benden diyerek çalışmamız için gaz verdiği sınav. birlikten kuvvet doğar dedik, hayırlısıyla birlikte çalışıp hayırlısıyla şu sınavı atlatalım inşallah.

bekle beni lan devlet hava meydanları işletmesi! ben gaza gelince böyle uçuyorum işte...
devamını gör...
güncel bilgilerini 29 sayfaya sığdırdığımdır.
ibranice bilenlerle paylaşabilirim.
bu arada ilk tanım neymiş öyle ya?*
devamını gör...
bütün umutlarımı yitirdiğim sınav. ygs'ye çalışırken nasıl yorulduysam dört senedir dinlenemedim. şimdi ona kim çalışacak...
devamını gör...
o değil de seçimle birlikte anayasadaki değişiklikler de uygulanmaya başlayacak. biz yeni şeylerin bazıları uygulamaya girmedi diye ezberlemedik ve sorumlu değildik. nolacak şimdi ???
devamını gör...
yarın başvurların sona ereceği, bir şekilde her talihsiz üniversitelinin içine düştüğü sınav görünümlü çukur.

bir de te temmuzun sonuna ağustosa filan koymuşlar sınav tarihlerini. bu gençler belki bir tatile giderler, mezun olmuşlar belki hayata atılmadan bir kamp filan yaparlar diyen yok. anca sırtımıza yük yüklesinler.
devamını gör...
hiç istemedigim halde hayatımın dönüm noktası haline gelecek olan sınav. neredeyse tüm planlar bağlanmış. inşallah son sınavım olur tövbeler olsun.
devamını gör...
temmuz bilmem kaçta yapılacak olan sınav. daha 4 gün önce çalışmaya başladım. androidden, kpss aşkım diye bir app indirdim, metroda yolda belde okuyorum. arada iki test çözüyorum, çıkmış sorulara göz ucuyla bakıyorum, sınavdan +90 üstü bekliyorum. böylede bir özgüven. başka çeşit..
devamını gör...
22 temmuz pazar günü saat 10.15'de gireceğim sınav. Allah kimsenin emeğini boşa çıkartmasın umarım isteğimiz şekilde gerçekleşir.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar