kpss 2019

her sene olduğu gibi bu sene de sınav akşamı spikerin " yeddddi yyüüüzzzz milyonn ööööğretmen adayıı bugün kaaaa peee seee seeee için ter döktöö" şeklinde sunacağı habere konu olacak sınav. şıp şıp ter döküp binadan yüzerek çıktığımızı düşünüyolar. ee ortalama bi iş sahibi olmak kolay değil.
devamını gör...
ilk ayağı yarın yapılacak olan memurluk sınavı. millet bi iki son tekrar yapayım derken ben 2 gündür müzik hocasının yazdığı sayıları harfleri çözmeye filan çalışıyorum. her yönden dayaklığım, evet...
devamını gör...
sonuçların bugün ilan edileceği söylenen sınav. ilk defa girenler ve güzel sonuçlar bekleyenler için heyecanlı bir süreç.
devamını gör...
sonuçları açıklanmış olan sınav. açıklanmadan önce moralimi bozdum sonucu gördükten sonra bi şey değişmedi. bu taktiği hep yaparım.
devamını gör...
biraderimin umduğunu bulduğu sınav oldu. bulamayana Allah kolaylık ve sabır versin. bazıları icin su 4 harflik kısaltma ömre bedeldir. geçmiş olsun efenim.
devamını gör...
çok şükür ki artık beni heyecanlandırmayan sınav.
çok şükür belirsizlik, yürek çarpıntısıyla sayılan günler, saatler geride kaldı.
bu sene yüreği pır pır edenlere hayırlar getirsin. onlar için de maziye gömülsün.
devamını gör...
muhtemelen çoğu kişinin gene umduğunu bulamadığı bir merkezi sınav. ben girmiştim niye girdim bilmiyorum böyle koşullanılmış bir davranış zannediyordum yukarıdaki şu ifade dikkatimi çekti,

devlet estetiğe düşmandır

e zaten estetik asli durumlarda caiz değildir. sanırım bu yüzden bir sempati duydum. makul bir girme gerekçesi, kesinlikle.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar