küfür eden kadın

mide bulandırır. hele bunu bir de savunanlar vardır ki evlerden ırak. yetiştirdiği çocuktan da kadınlığını yaptığı evden de hayır gelmez.
devamını gör...
küfür etmek ,ya da daha doğru bir ifadeyle sövmek, fıkhi açıdan erkek için de kadın için de uygun değildir. fıkhi müeyyidesi erkek için de kadın için de aynı olabilir. ve fakat bu durum söven kadının nazarımda mide bulandırıcı olduğu gerçeğini değiştirmez. söven kadının mide bulandırıcı olması demek söven erkeğin sırtını sıvazlamak değildir. buna rağmen kadın-erkek mevzusuna dalıp sivrilik yapacaksanız, buyrun meydan sizindir.


zorunlu tanım : hala mide bulandırıcı olan kadındır.
devamını gör...
gezi parkı olaylarında otobüs durağını yıkan yakan eylemcilere söven teyzedir.ha bi de sövüp sövüp sonunda bu ne kadar ayıp birşey demiyor mu.çoqq tatlısın..

--- alıntı ---

........................bunu yapmaya hakkın yok.........................devrim yapıyormuş neyin devrimini yapıyorsun?..............o zaman gidin valiliği basın,içişleri bakanlığını basın...................

--- alıntı ---

link veremiyorum malum baştan aşağı küfür.
devamını gör...
küfür etmek kimseye yakışmaz. o yüzden küfür eden erkek ya da kadın diye ayrılmamalıdır. ancak yapılan hata erkeğin elinin kiri, kızın alnının karası inancı devam ediyorsa bu cinsiyet tarzı sorgulama da solda sıfır kalır herhalde o düşünce yanında!
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar