küfür saflarının sıklaşması

son bir gayretle birleşiyorlar, safları sıklaştırıyorlar. saflar iyice netleşti. efendimiz buyuruyor ki saflar netleştikten sonra kim neredeyse onlardandır. bunu hicret edemeyip mekkede kalan ve kendilerini gizlemek zorunda kalan müslümanlar için buyuruyor. bedirde deşifre olmamak için müşriklerin saflarında durdular çünkü.

şimdi bakıyorsun bir vakit kendini islamın kalesi, müslümanın hası ilan edenler bilumum kafirle aynı safta. aynı sloganlar, aynı söylemler. hadi mekkedekiler deşifre olmak istemiyorlardı, buna rağmen cehenneme gittiler. ya siz? işte yeriniz cehennemin dibi olacak.
devamını gör...
amerika, rusya, avrupa, israil, nato ve bilimum küfür devletleri ile aynı safta durup islam ülkelerini işgal edenleri kastediyor sanırım. evet çok sık saflarınız. ne amerikayla ne natoyla ne rusyayla ne de israille su sızmıyor aranızdan.
devamını gör...
bomboş bir laftır. yahu arkadaş bu nedir? size oy vermiyoruz diye dinsiz olduk, imansız olduk, cehennemlik olduk, küfür olduk. buna karar veren müessese siz misiniz? cennete gitmek için size başvurup cv falan mı bırakmalıyız? Allaha şükür inançlı biriyim, siz böyle konuştukça daha çok bileniyorum. bu bakara çok makara diyenler dindar ve vatansever, ama bunlara karşı gelip tepki gösteren dinsiz imansız he mi? hadi abicim hadi boş yapmayın. kimin ne olduğunu ne siz ne biz bilemeyiz bunu sadece Allah bilir bilmem farkında mısın süper müslüman kardeşim.
devamını gör...
devletler arası ilişkileri aynı safta olmak olarak göstermeye çalışan uyanıkları ortaya dökmüş iddia. keko seni.
devamını gör...
çoğunlukla stadyumlarda kale arkasında yaşanan hadise.

esefle kınıyorum.
devamını gör...
necip fazılın bir sözü var; benim geçmişim bir çöplük ve çöplüğü köpekler karıştırır. aklıma bu sözü getiren iddia.
devamını gör...
bazı arkadaşların, vakit daraldıkça sinir katsayıları artıyor buda dillerine vuruyor, ırak'ın işgaline ortak çıkan mavi marmara davasını düşüren yahudi cesaret ödülünü kabul eden de o ittifaktı degilmi.
devamını gör...
kimin cehenneme gideceğine kendisinin karar verebileceğini sanan insan kelamı. bizim bi endüljans vardı, n'oldu ona?
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar