kulakları oynatabilme yeteneği

ilkokul çocukları arasında sükse yapma vesilesidir. zamanında uğraşıp becerememişliğimiz de yok değil şimdi, basit falan da değil dostlar. yıllar sonra yine denedim, olmadı. dil yuvarlama gibi bir şey olsa gerek, genetik o genetik bence. hı hı evet.
devamını gör...
yetenek sizsiniz programında hiçbir işe yaramayacak olandır. bu yetenek sahipleri ondan cok fazla umuda kapılmasınlar efenim.. lakin aile içersindeki kısa skeçlerde işe yarayacaktır.
devamını gör...
küçükken dayımı mustafa topaloğluyla ilişkilendirmeme sebep olan yetenek. adam bildiğin zıpzıp zıplatıyordu kulaklarını. sırrını da hala öğrenemedik gitti, o yüzden dayım gözümde hala mustafa topaloğlunun hemşehrisidir.
devamını gör...
tüm aile üyeleri ve kendisi kepçe kulak olan bir tanıdığımın sahip olduğu yetenektir. insan hayret ediyor. çocuk ilk bahsettiğinde bizimle eğleniyor sanmıştım. sonrası biz şok. o kulaklar perde gibi uçuşuyor*.
devamını gör...
bazen tek çocuk olmanın yalnızlığıyla kendi kendine oynarken keşfettiğin yetenektir. mesela; annem tek çocuk ve dedem öğretmen olduğu için köy köy gezmişler. e bizimki de yalnızlığını kendisiyle uğraşarak gidermiş. bütün kasları emrine amade.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar