kulaklığı evde unutmak

o günlük müzikten mahrum kalmana neden olabilecek bahtsızlık. ilk başta bir acı daha sonra ise çaresizlik hissetmene neden olur. zor durumdur vesselam.
devamını gör...
bir insanin basina gelebilecek en kötü seydir. ne guzel acmistir sevdigi müzigi dinleyip bir yandan da etrafi seyrediyordur, ama kulakligi evde unuttugu icin ne muzik dinleyebilmekte ne etrafi rahatca seyretmektedir, etrafindaki seslere kulak kabartinca ne kadar buyuk bir hata ettiginin daha cok farkina varir.
devamını gör...
en az 45 dk'lık bir otobüs-metro yolculuğunuz varsa gerçekten üzücü. o kalabalığın, trafiğin uğultusu, ergen gülüşmeleri, sesli sohbetler çıldırtıyor insanı...
devamını gör...
mutsuzluktur. ama bi dk.. geçen gün gördüğüm bağıra bağıra şarkı söyleyerek giden adamı işte şimdi anlıyorum... tabii nan! madem kulaklığı unuttun o zaman sen söyle... abiiiii, deli sanmıştım ama kral adammışsın abiiiiii...

o zamansa,
ne orhan ne ferdi kimse bilmez bendeki derdi... sen söyle müslüm baba nereden sevdim o zalimi! nereeedeen sevdiiim o zaliimii neredeeeen...

o zaman biraz aklım varsa delireyim de kent bensiz çalkalansın... diyeceğim ama darbe yapıyorlar aga sonra kim nöbet tutacak... ?

hooffff.. al işte yine olmadı.
devamını gör...
kimi zaman dolmuşçunun müzik zevkine maruz kalmaktır. lan ben bu şarkıyı nerden öğrendim, nerden ağzıma dolandı bu sorularının müsebbipidir. evet. müsebbip. bu kelimeyi de bir tanımda kullandığıma göre görev tamam.
devamını gör...
çoğu akşamüzeri karşılaştığım bir şallı var. her zaman kulaklık var kulaklarında.

he, diyeceğim, şal+güneş gözlüğünden sonra popüler aksesuar kulaklık şallılarda. laikleri bir 10-15 sene gibi geriden takip ediyorlar her şeyde.

he, unutmak ? dedim ki içimden bir gün de evde unutsa kulaklığını.
devamını gör...
12 saatlik otobüs yolculuğumda başıma bir kez gelmesi ile dehşetül vahşet akıllandığım hadise. artık çantamın ped gözünde a101den aldığım 5 liralık henüz hiç kullanmadığım kulaklığım ile önlemimi aldım. huzurluyum.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar