kulaktan kulağa

trt müzik kanalında bir program. biz de şarkılar arası geçişlerde öğrendik. gençler niye böle güzel programları bilmiysiniz.--- alıntı ---
manga grubunun solisti ferman akgül, kulaktan kulağa yayılan ezgilerin izini istanbul sokaklarında arıyor. ünlü sanatçı, sizleri, kendi müziklerini, enerjilerini sokaklara taşıyan gruplarla tanıştırıyor, onların hikâyelerini dinliyor, şarkılarına kulak veriyor ve birlikte şarkılar söylüyor.

kulaktan kulağa, sokağın müziğini trt müzik izleyicileriyle tanıştırıyor.

--- alıntı ---
devamını gör...
ilk söyleyenle son söyleyenin söyledikleri aynıysa moral bozan oyun. halbuki oyunun amacı bu. ama o zaman gülemiyoruz. yani diyorum ki bazen istenilen sonuç mutlu etmeyebilir önemli olan hayırlısıymış deyip aynen devam etmek.. *
devamını gör...
böyle kikir kikir başka bir oyun var mı? önemli bir oyundur. senin söylediğin ve son duyulanın arasındaki uçurum ile dedikodunun tam manasını öğretir. belki de kikirdemeler engel oldu idrakımıza.
devamını gör...
çok kısa sürede unutulmuş gitmiş çocuk oyunu. ne kadar çok kişi olursa oyun o kadar zevkli olur. söylenen bir cümle sıra sıra fısıltı şeklinde kulaktan kulağa son kişiye kadar aktarılır. sondaki kişi cümleyi sesli şekilde söyler ve ilk sıradaki kişinin söylediği esas cümle ile karşılaştırılır. eğer farklı ile gül gül ölünür. Allah'ım ne kadar komiktir.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar