sabah namazı sonrası zorlu bir mücadelenin bizi beklediğinin farkındaydık zırhlarımızı donandıktan sonra evden çıktık. ama üzerimizdeki miğferin ağırlığı fazla gelince eve gidip çıkardım. sonra rakibimizle karşılaşacağımız alana gittik. taktiksel bir konuşma yaptık. ben onbeş kişi olarak hayvanın karşısına dikilelim korkudan o boynunu uzatır dedim ama çok makul karşılanmadı bu öneri. bunun üzerine ayaktan kelepçe taktiğiyle hilal gibi dizilip yüklendik. ama rakibimiz de boş değildi bir iki kere ayaklandı ama boynuzu elimde olunca kırarım boynuzu dedim. biraz cedelleştik ama onun arkadaşları desteğe gelemeyince bizim arkadaşlar halletti meseleyi seneye benim taktiği deneyelim dedim bir güldüler ama ben kararlıyım bu sefer.


rabbim kurbanlarınızı kabul etsin. kurbiyet vesilesi eylesin. hayırlı bayramlar.
devamını gör...
kendi bahçesinde falan kesenler için bir macera var da, şimdi büyükşehirlerde genelde parayı veriyorlar, gidip eti alıp geliyorlar. böyle de çok tatsız tuzsuz oluyor.
devamını gör...
şu mübarek gün insanların kalbini kırmamak için büyük mücadele içindeyim. gerçekten sinirliyim. gecenin bu vakti olmuş biz hala kasaptan gelecek kurbanı bekliyoruz.
işini başkalarına bağlı yapmayacaksın. kendi göbeğini kendin kesip, işini kendin halledeceksin.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar