kürdistanlı trans kadınama istanbulda yaşıyorum.çünkü kürdistan dediğim yerde burdaki kadar özgür değilim , orda sokakta gezemem , oraya asla gitmem ama faşist türklerin semtinde yuvalanır , onların hoş görüşüne sığınır onlarin eylemlerini trollerim hatta utanmam atalarına küfür eder sağa sola zulüm 1453te başladı, kahrolsun kemalizm yazarım .

yaşasa beni böcek gibi ezecek şeyh said'i anar, che guevara muamelesi yaparım.

evet bildiniz ben halklarin demokratik yaka biti.
devamını gör...
çok uluslu, çok kültürlü onlarca kimliklerimizden bir kimliktir.
100 yıldır kürt ağalarıyla, hizbullah vb örgütlerle işbirliği yapıp medeni geçinen, rte'ye ve düzenine karşı boyun eğmiş, bir taş bile atamamış, yaftacı, tekçi bir türk faşisti olmaktan yeğdir diye düşünüyorum.
devamını gör...
tsk nın jöh ve emniyetin pöh üç harflilerinden kaçarken sığındığı fistanın hakkını vermeye kendini adamış male'dir
devamını gör...
feministlerin yürüyüşünde açılan pankart. e kürdistan'a git orda trans bir birey olarak orda tebliğini yap ama niyeyse istanbul'da geziyor.

devamını gör...
transa geçmiş aykırı kadındır. nereli olduğu önemli değildir. ayakları yere değsin yeter felsefesiyle yanıp tutuşanlar için hiç bir önemi yoktur.
devamını gör...
kürdistanlı olduğu yapım ekinden bir haber olmasından belli. ancak bu pankart önceki dönemlerde yapılan ibne yürüyüşlerinden kalma. taze değil yani.
devamını gör...
aile içi fıtışizmin yaygın olduğu yarı-feodal coğrafyalardan çıkması normal bir birey.

çocukluğuna inersek, kendisini taciz edenlerin o "pis foşik" türkler olmadığı kuvvetle muhtemeldir. kendisine durup durup bunu hatırlatmasını tavsiye ederim.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar