kurt binici

#1150995 ilk günden kırdıysak kalbinizi af ola. sözlükte bir kaç güne aslında sadece sizi kastetmediğimi kendiniz fark edeceksiniz zaten. hoş gelmişsiniz. tanımınız bol olsun.
devamını gör...
estağfirullah. tatlı dile dayanamam. siz de beni affedin. tatlı dilli insanları çok severim. nezaket baştacımdır; teşekkürler.
o tan tik kullanıcı adlı yazara güzel üslubundan dolayı teşekkür etmiş yeni yazarınız.
devamını gör...
acaba bir kurtturda bir şeye biniyordur yoksa başka birşeydir de kurda mı biniyordur gararumon mudur oğuz kağan mıdır belirsiz olan yazar.
devamını gör...
acilen format hakkında bilgilendirilmesi gereken yazar.modlar canlarım her şeyi ben mi söylüyüm.tamam derviche buraları bize emanet etti ama sizde bi işin ucundan tutun artık.tey allam yaa.
devamını gör...
format derken?
yeni yazar olmuştur. hoşgeldinleri cevapsız bırakmak istemiyorum. zira nezaket baştacımdır dedik.
hatırlatma için teşekkür eden yazar. bir kural ihlali yaptığımı sanmıyorum ama dikkat ederim.
devamını gör...
küpe takan erkekleri eleştirdiği için tarifedilemezmallıkhissi nickli yazar tarafından ağır eleştiriye uğramış. oysa sevdiğim bir arkadaşsın. :)
devamını gör...
görüyorum ki rivayetler ile din oluşturanların saldırılarına maruz kalmış, Allah yardımcısı olsun.

görmek istemeyene göstermek zor.
devamını gör...
buhari, tirmizi, nesai, ahmed bin hanbel'in rivayet ettiği bir hadise uydurma diyecek kadar cüretkar yazar. eğer ki haklıysa -ki bu milyonda bir ihtimal bile değil- yukardaki allame hadis uydurmuş oluyor. ama o hadis uydurma değil de gerçekse -ki öyle- bu allamenin hepsine iftira etmiş oluyor, hem de büyük iftira. bu kadar büyük vebalin altına ne kadar da kolay giriyor.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar