kütahya porselen

bayiliğŸini aldığŸımda bir bayisinin iyi b.k yedin dediğŸinde ne demek istediğŸini anlayamadığŸım ama şŸimdi hakkında tez hazırlayabileceğŸim kadar bilgiye sahip olduğŸum ve o bayiye hak verdiğŸim değŸişŸik ticari ahlaka sahip bir firma.

öncelikle bu firma bayileriyle bağŸlantı diye tabir ettiğŸimiz cari hesap yöntemiyle çalışŸır. ama bağŸlantı denilen şŸeyin aksine ürüne zam geldiğŸinde zamdan etkilenirsiniz. ve bağŸlantıyı verip ürünü lazım olduğŸunda alırım gibi bir mantık değŸil onların istediğŸi periyotlarda onların istediğŸi kadar ürün çekebilirsiniz. eğŸer ürün lazım değŸilse onlar istediğŸi ürünü gönderir ve bunada ticarette sallama denir. ve hatta ürün lazım olur da isterseniz ve o ürün ellerinde yoksa yine onlar istediğŸi ürünü gönderir. elinizde siyah kulplu tencere doludur ve alacağŸınız vardır alacağŸı kapatmanız için baskı yaparlar ve sizde kırmızı kulplu tencere istersiniz bi bakarsınız kargocu ine siyah kulplu tencere getirmişŸ ne içün kırmızı yokmuşŸ. bende size para yok diye gazete gönderecem bir gün olacak.
devamını gör...
silinmeye yüz tutmayan sadece garip bir şekilde reklam vermemeye yeminli olan hala işletmemizin lokomotifi olan ürünleri % 100 sağlık içeren bir markadır.

rakiplerinin her diziye reklam vermesi onların kaliteli olduğu anlamına gelmiyor maalesef. *
devamını gör...
kütahya porselen, 1970 yılında temelleri atılan, 1984 yılında %75’i grubumuza geçmiş, %25’i hissesi de halka açık olarak imkb de işlem görmekte olan bir firmadır.*

eskiden porselen deyince güral porselenle beraber aklımıza ilk gelen porselen markasıydı. ha şimdi de geliyor aklımıza ama alternatifler çok artık..
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar