kuveyt türk kredi kartını tekel bayisinde kullanamamak

bir ekşi sözlük yazarının arkadaşının başına gelen ilginç olay. tekel bayiden yumurta almak istediğinde kart geçmiyor ve telefona gelen mesajda içki, domuz eti, cinsel içerikli hizmet v.b gibi ürünlerin satın alınmasının kısıtlandığı ortaya çıkıyor ve bu duruma dair hüküm banka ile yapılan sözleşmede de geçiyor.devamını gör...
bilinçsiz insan davranışıdır. yetişkin bir insan olduğunu kabul ederek sana imza yetkisi verebilmişler. kart çıkartırken bankada bir sürü yere imza atıyorsun. hiç mi bir göz atayım demedin? ya da tercih ettiğin bankayı ya da kullanacağın kartı araştırmadın mı? ilgili şikayet entrisinde ilgili kartın iş yerinden verilen kart olduğu yazıyor. o zaman bu kredi kartı değil, maaş kartı olmalı. ama yine de kullanılan kartın ne olduğunu insan bilmez mi?

diğer konu bankanın üç kağıtçılığı. bu sözleşme ile kendisini tercih eden insanlara açıkça göz kırpıyor. bu ürünleri migros gibi büyük marketlerden yine temin edebilirsiniz. sözleşme maddesi sadece belli kesim insanları bankaya çekmek için yazılmış.
devamını gör...
sözde islami bankacılık adına; kredi kartı gelinen nokta mı yoksa tekel atılan bir adım mı bence konunun bu kısmına odaklanmak lazım.

nooooluyoz demek lazım yani. nooluyoz hacı?
devamını gör...
misyonuna uygun hareket etmiştir. inşallah tüm ticari ve finans işlemleri de bu minval üzere sağlam ve sıhhatlidir.
bak benim tarafımdan +1 point kazandın kuveyt türk.
devamını gör...
hiç bankaya bulaşmamış ve hatta maaşını bankadan almayan pirüpak yazarlar tarafından beğenilmemiş uygulama. banka kısıtlama getirmese her şey normal isteyen istediği gibi harama bulaşsın, kısıtlama getirince sen zaten bankasın haramsın harama bulaştır mı oluyor nedir bu mantık? ilginçsiniz vesselam.
devamını gör...
kuveyt türk'ün iki yüzlülüğünü ortaya çıkarmıştır. diyelim ki tekel bayisi alkol satışı yaptığı için kısıtlandı peki benzer durumda iş yapan migros veya metro toptan marketleri neden kısıtlama kararı kapsamında değerlendirilmemekte. tekel bayisinin sattığı alkol de migros'un sattığı üzüm suyu mu?

edit. eksi veren arkadaşa soruyorum: iki yüzlülük durumu yalan mı?
devamını gör...
ekşicileri yine duşa sokmuş hadise. adam laikliğe aykırı diyor ya. olum yıl oldu 2019 laikliğin ne olduğunu hala bilmeyen var ya. yazık lan. bunlar gece gündüz millete koyun bilmem ne diye hakaret eden tipler bir de. cehaletiniz paçalarınızdan akıyor.

işin bir diğer yönü kapalı personel çalıştırmayan iş yerine övgüler düzen, kime ne, kim ne karışır diye atarlanan ekşicilerin yine iki yüzlülüğünü de ortaya koymuştur bu hadise.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar