er kişinin değil fethullah gülenin işidir.--- alıntı ---

dünyada en nefret ettiğim insanlardan bir tanesi bin ladin'dir. çünkü müslümanlığın aydınlık çehresini kirletmiştir. bir kirli imaj meydana getirmiştir. o korkunç tahribatı bundan sonra biz bütün gücümüzle tamire kalkışsak bile seneler ister. her yerde değişik platformlarda anlatacağız. kitaplar yazacağız. müslümanlık bu değildir diyeceğiz. bin ladin, hissini, hevesini islami mantık yerine koymuş, canavarlık yapıyor. türkiye'de öyle düşünen insanlar varsa onlar da canavarlığa kilitlenmiş insanlardır. o mülahazayı lanetleriz.' (http://fgulen.com)

--- alıntı ---

(bkz: sözde din adamı)
devamını gör...
ladin'i sevmemiz gerektiğini anlamanın yollarından biridir.

"uksimu billahil azim..." adam gibi adam ladin. dünyanın en zengin 6. insanı babası suudi arabistan'ın bayındırlık ve iskan bakanı ama o tüm zenginliği elinin tersiyle itip cihad etti. bazı kardeşler ladin'in çizgisini ışid ile karıştırıyor ladin harici değildir.
hatta o kadar ki ladin afganistandan kafirleri kovduktan sonra iç savaş olduğunda müslüman ölümüne dayanamıyorum diye orayı terketmiştir. mücahidler onun için gece üstümüzü örterdi, vallahi şeyh usame hasta olduğumuzda yanımızdan ayrılmaz bize çorba pişirirdi diyorlar. Allah ondan razı olsun.devamını gör...
fethullah gülen'in tarifiymiş. bu fethullah gülen olmasa hangi konuda bu kadar birleşip, bu kadar mesai harcayacaktınız bilmem ki. hiç canınız da sıkılmıyor, hiç daha faydalı bir iş bulsam kendime diye de düşünmüyorsunuz. sabah, akşam, öğlen, ikindi fethullah gülen. olmasaydı nasıl olacaktınız bilmem ki.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar