laik atak geçiren kemalist kadın

#haber  #siyaset  #özgürler 

havaalanında sarıklı bir kişiyi görünce deliye dönen kadın. adam ailem çocuklarım var ayıp oluyor diyor ama kadın cazgırlığa aynen devam ediyor. Allah bunları bir daha iktidara getirmesin.

buradan
devamını gör...
"mahalle baskısı, yaşam tarzına müdahale" diye bir taraflarını yırtanlar ne diyecek acaba hakkında.

buyrun; iktidar olamadıkları halde böyleler, maazallah bu zihniyetin iktidar olduğunu düşünsenize?
devamını gör...
iktidar geyiği yapanlara hatırlatma : iktidar olabilmesi için halkın çoğunluğunun oyunu alması gerekiyor bu zihniyetin, o zaman da sorun kalmıyor zaten, halkın çoğu böyle düşünüyor demektir, milli irade falan yani. kapiş.

tanım : şovmen laikçi bi teyze. nesilleri tükeniyor, agresyon bundan kelli.
devamını gör...
ulan biz kime karıştık. kime sen içki iciyorsun şort giyiyorsun diye çemkirdik. hemen zeytinyağ gibi üste çıkmayın.

ışte siz busunuz.

t: sözlükte de bulunan zihniyetteki kadın.
devamını gör...
düşünüyorum bu teyzeye denk gelse idim olabilecekleri. eskisi gibi sindirebileceklerini zannediyorlar ama yanılıyorlar. kusura bakmayın ama oturduğum muhit itibariyle şunu diyebilirim ki, inanılmaz cüretkar, ahlak yoksunu ve ferasetsiz insanlar bunlar. öyle çoklar ki, bakışınızdan bile nem kapabilen bir zihniyetten bahsediyoruz. ama mahalle baskısı var şortla dolaşamıyom. he yavrum he.
devamını gör...
teyze son 10 seneyi resetlemiş sanıyorum. nasıl bir dinazor kafasıdır bu ya. sana mı soracak nasıl giyeceğini. o kanunu yazanlar kime sormuşlar da koymuşlar, halkın uymasını bekliyorlar. bir avuç, gücü elinde bulunduran azınlık istediğini yazmış koymuş, sonra da "soç oşloyorsonoz." en büyük insanlık suçu işlendi asıl 90 sene önce kimse hesap soramıyor.

ulan bir de biz bu adamlara niye oy veriyoruz, ne işi var o maddenin hala orda ya. okuduğu madde de din adamlarıyla ilgili sanırım, halkı bağlamıyor aslında. boşa parçaladı kendini iyi mi.

not: nasıl sinirlendiysem, hiç tarzım olmayan bir şekilde yazmışım. ulan falan. ama hak etmemiş mi.*
devamını gör...
bu ülkeden bir cacık olmayacağının ispatıdır. al akp'liyi vur kemaliste.

edit: ne oldu be? sizi birbirinize benzetmem zorunuza mı gitti? hepiniz aynı faşist değil misiniz?
devamını gör...
bu yaşlarda olan teyzelere bişeyler oluyor cidden. menapoz olabilir galiba bilemedim.

evde feysbukta takılıp, mynet okey oymamaktan kalan zamanlarda absürt sayfaların paylaşımlarını okuyup bileniyorlar böyle.

bi teyze var mesela kendini Allah ilan etmiş, müritleri fikan varaghaha.

feysbuku olan baksın halime lafçıoğlu.
gülmekten ölmeli sayfa. *
devamını gör...
angry birds'ün chp kokoş kolları başkanı tarafından gerçekleştirilen çirkin saldırı.

cübbeli abimizin edebini bozmadan sabırlı bir duruş sergilemesi takdire şayan, diğer yolculardan gelen "sizi dinlemek zorunda değiliz" sitemleri bile durdurmaya yetmemiş teyzenin çığlıklarını. ne nefret biriktirmiş içinde be...

devamını gör...
kocası iktidarsız kadınların geneli böyledir.

mutlu bir evlilikte yatak odasının önemini bir kez daha göstermiş çomar kadındır.
devamını gör...
ona "laik" bir sopa lâzım. karşımda bunları söyleseydi muhtemelen sonu toprakta biterdi. bunlara değil iktidar, havada nefes, gölde su yok. ya imha ya itlaf. üçüncü bir şık yok.
devamını gör...
bakın arkadaşlar bu tür teyzeler , yaşayan bir tarihtir. saygı gösterilmesi , şapka çıkartılması , tebrik edilip eli öpülmesi gerekirdi.

eğer bu insanlar olmasa idi biz bugün ingilizin elinde esirdik belki de. ve Allah böyle insanların yüzü suyu hürmetine bizlere nefes alma fırsatı veriyor.

tüm samimiyetimle söylüyorum pepe'den defans nedir , yer tutmak nedir , adam tutmak nediri öğrenebileceğimiz gibi , bu tür cevherlerin ağzından çıkan her kelimeyi bir telefona kaydederek ve eve gidince de defalarca o cümlleri tekrar ederek öğrenmeliyiz. onlar bizim ruhumuz , bize kişiliğimizi veren ve bugüne kadar gerçek bir insan olarak kalmamızı sağlayan canlı örnekler. bir gün sözlük olarak hep beraber ziyaretine gidip o mubarek elinden hepimizin teker teker öpmesi gerekir.

şaka lan şaka. mal değneğinin biridir bu karı. tarihin çöplüğündeki yerini yıllar öncesinden almış bir geri zekalı işte. sana o uçak biletini satan havayolları şirketinin mezarını yiyim lan.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar