lan mı canın sağolsun

meşŸhur, mersinli çiftçi ile başŸbakan'ın atışŸması neticesinde başŸbakanın çiftçiye "lan" demesi üzerine çiftçinin başŸbakana verdiğŸi ayardır.
münakaşŸayı tasvip etmemişŸtik. bir başŸbakan böyle konuşŸmamalıydı. seni severiz başŸbakanım ama hadleri aşŸmadığŸın sürece.
devamını gör...
bu sözleri sarfeden başbakan gören masum(!) çiftçi lan mı !?? diye sorar zira ya bu kelimecik gazetecilerin gözünden kaçtıysa kaygısı taşımaktadır. lan mıı ?? (dikkatler bu soru cümlesine çekilir, altı özenle çizilir)
devamını gör...
hakim ve savcılara hakaretten 3 mahkumiyet ve üç kere mecliste, iki kere mersin'de yapılan protesto girişimleriyle meşhur part-time çiftçi part-time provokatör kemal öncel adlı şahsiyetin başbakanının lan'lı lafına cevabıdır. başbakanın kasımpaşalılığının ve neticesinde zaman zaman ağzını bozmasının ayrı bir başlık altında eleştirilmesine mani olmamakla birlikte, köylü saflığı ile yakından uzaktan alakası olmayan, tamamen reklam amaçlı, "başbakan bana lan dedi" mealindeki teyit cümlesidir.
devamını gör...
basbakana karsi bagirarak anamizi aglattiniz bilmem ne de bilmem ne gibi hitap ederse alacagi cevaptir. provakotordur cunku ayni adamin daha once de boyle atraksiyonlari oldu.
devamını gör...
bugüne kadar kasımpaşalı bir başbakan görmemiş mersinli çiftçinin tayyip erdoğan ın kontrası karşısında şaşırma durumu.
olayın devamında görüyoruzki çiftçi böyle bir kontra beklemediği için şaşırıyor ve geri vites yapıyor.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar