laptop kamerasını bantlayan insan

güvenmemekte haklıdır. akıllı televizyonlar, bilgisayarlar teknoloji bu kadar gelişmişken hackerlar bunları kırıyor görüntü vs. alabiliyor.
devamını gör...
şehir efsanesi zannederdim ama geçen hafta gözümle gördüm. bir laptop geldi sistem açılmıyor şikayeti ile. kapağı açtım ve kamera gerçekten bantlıydı.

ve sonuç tam bir baba akü yok durumu çıktı. power düğmesine basınca işletim sistemine hiç giriş yapmadığını gördüm. şöyle mi böylemi derken hdd yi mi görmüyor acaba makine diye bakınca evet hdd yi görmüyordu. makine ne yapsın olmayan hdd yi görmez tabi. hdd komple yoktu. kapağı açmışlar bir de hdd yi çıkarmışlar.

neyse aradım müşteriyi aga hdd komple yok ne iş dedim. fetö den aldılar makineyi bize o şekilde geri geldi dedi. haklarında yapılan soruşturma ile ilgili ayrıntılar verdi ama onlar bana kalsın.

sonuç olarak abi sen de haklısın bantlamakta dedim ve kapadım telefonu.
devamını gör...
insanların nerelerinden, hangi dosyalarından neler çıkıyor şu devirde, adam gidip onu bulup yayınlıyor, kaldı ki kamera gibi ulaşılması çok zor olmayan bir naneye hack atamasınlar. velhasıl mantıklı bir insandır. yalnız bantlarken beni de bir gülme tutmuştu ilkin *.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar