lc waikiki

#özgürler 

artık eskisi kadar kaliteli pantalonları olmayan* önünde "lcw casual" bilmem ne gibi şeyler yazan ucuz t-shirtlerini ve diğer ürünlerini sağda solda herkezin üstünde görmeye alışık olduğumuz, halka hitap eden, giyim firması. Öyle havalarda fiyatları pek yoktur. Öğrenciliğimiz* sebebiyle genellikle aldığımız** markadır işte.
devamını gör...
bundan yıllar evvel bir fransız markası iken 1997 yılında tema grubu tarafından satın alınan ve türk malı haline getirilen hazır giyim firması.
devamını gör...
fiyatlarini uzun zamandir ciddi anlamda asagi cekmis firma.
son dönemlerde cok da kaliteli üretimler yapmamakla birlikte isimden isi hala götürmekte.
devamını gör...
kaliteyi uzun zamandır ciddi anlamda aşağıya çekmiş, cin mallarına yönelen firmadır... yine de gireriz ve boş çıkamayız... çeşit bol ve uygundur. saygılar lc.
devamını gör...
mağazalarında günün her saatinde müşteri olan, belirli gün ve haftalarda izdiham yaşanan, kasada 10 metre kuyruk oluşan giyim markasıdır.
devamını gör...
eskiden fiyatları çok yüksekmiş, yerli olunca düşmüş. kalitesi bir zamanlar daha iyiydi, diyorlar. bilmem. ben o zamanlar çocuktum. ancak fiyatların makul seviyeye inmesinin yerli üretime dönüşmek gibi çok makul bir izahı var. malum, tekstil işinde üretimimiz oldukça iyi. penyesi cidden kaliteli bir marka. insanların kaliteden ne anladığını bilmiyorum; ama bana kalırsa 10 liraya aldığınız bir tişört, sarkmadan, sünmeden üç yaz boyunca giyilebiliyorsa bu kalitedir. girilir, boş çıkılmaz. spor kıyafette tercih edilendir.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar