letgo

ikinci el eşyaların satışa çıkarılabildiği konum tabanlı uygulama. satılan eşyalar arasında size en yakın olandan başlayarak ürünleri inceleyebiliyor ve çok pratik şekilde eşyalarınızı satışa çıkarabiliyorsunuz. ben programı çok beğendim. ve hemen okuduğum kitapları satışa çıkardım.
devamını gör...
sapık dolu uygulama. türklerin neyine abi böyle uygulama kullanmak? engelleme seçeneği yok mesajı silmek gibi bir şansın yok o yok bu yok. gelişsin biz size geri dönücez cnm.
devamını gör...
2. el bardak ve bira bardağı satan hatta 2 tl ye 2. el ampul satanların bulunduğu site. adam içtiği bardağın resmini çekmiş sonra bir kaç tl ye satışa çıkarmış.

edit: daha ilginç şeylere rastlanırsa editlenecektir.
devamını gör...
bu ülkede hiç bir şeyin amacına uygun kullanılmadığına ve insanların para sevdasına evinde buldukları 50 kuruşlık malzemeleri bile satılığa çıkarıp kendilerini rezil ettikleri bizleri de çıldırttıkları ortamdır. ayrıca dükkan sahipleri bile bu uygulama üzerinden satış yapma gayretinde. haliyle ikinci el işe yarar eşyaları bulmak samanlıkta iğne aramaya benziyor. eğitim şart. yoksa bazı açgözlüler dedesini ninesini de 30-40 liraya satacak kadar zıvanadan çıkmışlar.
devamını gör...
zaman zaman çok işime yarayan uygulama. benim derdim bilgisayar ürünleri ve malzemeleri. bazan çok uygun fiyata çok güzel ürünler bulabiliyorum. üstelik yaşadığım çevrede. bulduğumda da hemen gidip alıyorum.

ama tabi bu platformda da beleş mezarcılar veya üç kuruşluk ürünleri 10 kuruşa satmanın peşinde olanlar çok fazla.

amacı doğrultusunda kullanıldığında işe yarıyor.
devamını gör...
arkadaşımın çok kısa sürede odasındaki tüm mobilyalar ile katı meyve sıkacağı sattığı site. annemi ikna edebilsem ben de satacağım evdeki lüzumsuz şeyleri fakat bir gün lazım olur umuduyla ev doldu taşıyor.

ayrıca buradan vakti zamanında vitrin modasını çıkartanları kınıyorum. evin en güzel köşelerinde kocaman vitrinler var ve içlerinde hiç kullanmadığımız kahvaltı takımları, kadehler...

letgodan nerelere geldim kusuruma bakmayın. anneme bu konuda çok kırgınım.
devamını gör...
başlığı görünce istemsizce "çek-yükle-mesaj at, let go ile kolay sat let goo" repliğini söylettiren site. o ne güzel reklammış. en iyi reklam, en fazla akılda kalandır.*
devamını gör...
ikinci el olunca kıllanıyor insan. bozuk çıkma ihtimali var sonuçta. dürüst insan pek kalmadı günümüzde. sorsan ''elhamdulillah müslümanım'' derler halbuki.
devamını gör...
sen git milyon dolarlık yatırım yap,
doğru dürüst menü'n olmasın, kategorin olmasın.
tam bir jungle içinde ürün ara yada sat.
saçma sapan bir şey.
yakında .ezevenk yuvası olmazsa ne oliyim. ahanda buraya yazıyom.
devamını gör...
bugüne kadar ürün satan var mı diye merak ettiğim satış sitesi...ben daha rastlamadım...bir beşik koydum satışa 250 aldım 1 ay kullandım 175 fiyat yazdım gelen mesaj 50 tl ye olur mu kardeş...millet manyak yav..cibindirik dediğimiz kıytırık tülü en kötü elliye satıyorlar adamlar koca beşiğe 50 tl olurmu diye soruyor...

millet herhalde buraya ürün koyanların satmaya mecbur zannediyor..iyi git mağazalardan kazık ye aklın başına gelsin...
devamını gör...
azılı ölücülerin yeni mekanı. sattığınız ürüne gelen ortalama fiyat teklifleri ürüne biçtiğiniz değerin %30 u civarında oluyor. en çok kullandığım butonu engelleme butonu, ölücülük yapana çakıyorum engeli.

buradan 7-8 tane hayatta satılmaz dediğim şeyi sattım.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar