lg

çok sevdiğŸim, estetik ve kaliteli laptopumun markası.
herkese tavsiye ederim. ayrıca müşŸteri hizmetleri de iyi çalışŸıyor.
devamını gör...
telefonumun markası. mesajlarım eğer 155 karakterden fazla olursa hışımla girişiyor ve mesajımı karşı tarafa eksik gönderiyor. "life is good" demek istiyorum ama, karşı tarafa eksik giden mesajlar hayatımı stresli bir hale getiriyor.
bir de kart takıp şarkı dinlemeye çalıştığımda, tıpkı bir bilgisayar gibi kasması yok mu!
neyse ki wireless fm'i var da, teselli buluyoruz.*

(bkz: wireless fm)
devamını gör...
bilgisayarcı bi abime bana bi laptop lazım deyip kendisinden bana güzel bi laptop ayarlamasını rica ettikten sonra beni arayarak gelip al dediğinde bu lg nin laptopu da mı varmış dediğim marka.2 yıl oldu hala ilk günkü gibi maşaallah.
devamını gör...
5 yıllık telefonumun markası. konuşurken bazen sesimi karşı tarafa iletmez ama arkasına vurunca bir tane gelir hemen kendine. ayrıca gelen mesajlardaki türkçe karakterleri de göstermez. arkadaşım geçenlerde "ağıt tutuyorum" diye mesaj atmış benim emektar "at tutuyorum" olarak gösteriyor mesajı. kırk saat düşündüm ne atı ki acaba diye.
devamını gör...
iki hafta önce bim den aldığım telefon markasıdır

edit: herkes benle dalga geçti ama kimseyi dinlemedim gittim aldım android işlemcili taş gibi telefon iki sene garantisi bile var yani candır lg canandır.
devamını gör...
teknik servisi berbat firma. cahilliğe geldi 3 yıl önce lg marka bir notebook aldım. 2 yıl kullanabildim ve burnumdan geldi. anakartı yandı, ekran menteşesi kırıldı ve bunların ikisi de kullanım hatası olacak arızalar değildi. anakartı servis garanti kapsamına alındı ancak menteşeleri alınmadı. günlerce teknik serviste kaldı falan. adını her duyuşumda sinirim bozuluyor hala.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.