lgbt

hastalar toplulugu..

gecen gün derneklerinin tüm yöneticileri haberturkteydi bes dk dinledim meger turkiyenin yaridan fazlasi onlardanmis buna benzer seylerden bahsediyorlardi.utanmasa sunucuda bende sizdenim diye höykürecekti.yapilacak tek sey o cinslerin hepsini öldürüp kirecli bi kuyuya gömmek..
devamını gör...
renkleri vardır bi de...

gökkuşağı renkleri...

hani şu gezi eylemcilerinin merdivenleri boyarken ilham aldıkları...
devamını gör...
her alanda ezilen, dışlanan, vicdanı olan herkesin sahip çıkması gereken insanlar.
lgbt'nin başta evlilik olmak üzere bütün hakları verilmelidir.
devamını gör...
insan neslinin devamlılığına balta vuran kurumdur...

ben katillerden farkını göremiyorum...

ha katliam yapmışsın sırf insanları öldürmek için...

ha gay, lezbiyen olmuşsun ve bunu övüyorsun, insan neslini kırmak için...

fark göremiyorum...
devamını gör...
sahipsiz ve kaybolmuşlar, genelde tek gecelik ilişki yaşayıp uyuşturucu komasından ölüyorlar.
ekseriyetle boşanmış ailelerin çocukları ya da yetimler.
transeksüellerde maddi ve anneden kaynaklı problemler çok fazlaymış, ve en kötüsü de zaten oradaki "t" harfi; transgender.
fuhuş ve kullandıkları haplar yüzünden ömürleri bitiyor. bir çoğu doğulu ailelerin çocukları; baskı onları bu noktaya taşıyormuş.
lezbiyen ve gayler ise daha seçkin ve geç yaşlarda ortaya çıkıyormuş. bu yüzden aralarında çok kariyerli insanlarda varmış; l ve g grubunun.
ama burada asıl zor durumda olup bu yola girmeden ulaşılması gerekenler transeksüeller. zira hakikaten tercih dışında seçen de çok, yanı bunu meslek olarak gören.
ayrıca transeksüeller bu işi meslek olarak yaptıkları için de toplumu ilgilendiriyor, yoksa gay ve biseksüellerin günahları kendilerine.
devamını gör...
sırf şu başlıkta yazılanları görünce asıl itlaf edilmesi gerekenlerin radikal dinci islamcılar olduğunu gösteren kısaltma. malesef mübarek, ıslak rüyalarını kurduğun o hurilere bu şekilde yanaştırmazlar seni.
devamını gör...
aşırı özgürlüğün yan etkilerini gösteren topluluk. neyse ki son bir kaç yıllarını yaşıyorlar, sonrasında bu ülkede göğsünü gere lesbian gay biseksüeliz diye oynaşarak cirit atamayacaklar.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar