lgbti onur yürüyüşü

taksimde gerçekleşmiş yürüyüş...

alışın, buradayız demişlerdir.

eğlenceli insanlara her daim saygım vardır.
devamını gör...
gay parade ifadesinin kelime oyunuyla gay pride'a tahvili sonucu ortaya çıkmış şarlatanlık. buradalar, biliyoruz ama alışmadık, alışmayacağız inşallah.
devamını gör...
istanbul'da gerçekleşen yürüyüş. ''hem o...yuz hem çocuğuyuz'' pankartları ile yürüyenler şereften bahsediyor işte.
devamını gör...
tek fotoğrafla ensesinde havlusunu eksik etmeyen, pos bıyıklı ağır abilere olan bakışımı yerle bir etmiş olan yürüyüş. dayı sen naptın ya.adam haklı beyler.
devamını gör...
o yürüyüşü yapanarın, fuhuş yapan bireylerden ziyade, sapkınlıktan dolayı lgbt birey olmuşlardan ziyade, gerçekten tedavisi mümkün olmayan genetik ve hormonal bozukluğu olan kişilerin yapmasını isterdim, işte o zaman onur yürüyüşü olurdu, onurlarını korumaya çalışıyorlar derdim ama malesef, sapkınıda orda, tecavüz sonrası travma geçirenide, bedensel olarak tedavisi mümkün olmayanlarda ve işin en kötüsü bu yürüyüşler fuhuş yapanların işine yarıyor ve en çok onlar kullanıyorlar. daha da kötüsü bu duruma, fuhuş bireylerinin el atmasını ve fuhuşlarını rahatca yapar olmasını sağlayan çok sevdiğiniz ak partidir.
devamını gör...
elinde "ben ahmet`i seviyorum neden nermin ile evleneyim" pankarti olan amcayı görünce dumura ugradığım yürüyüştür. adam ahmet`i seviyo.neden nermin ile evlensin ki o zaman üçü de mutsuz olacak.
* *
devamını gör...
katılımın baya fazla olduğu yürüyüş olmuştur.

ölü gibi eşcinsel de severiz elhamdülillah.

not: başlığa ilgiden de anlaşılacak *
devamını gör...
bu yürüyüş ile amaçlanan muhafazakar kesimi ayağa kaldırmak ve ülkeyi kaosa çekmek.orada yürüyecek olan erkekızları birer kukla gibi kullanıyorlar ama akıl diye birşey var kullandırtmasınlar kendilerini. hem madem bu kadar erkekız vardı nerdeydi bunlar düne kadar? ya onu da geçtim oyuna gelmemeliler ve sapıklaşmamalılar her yer aile dolu ayıp oluyo.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar