lgbtp

açılımı "lezbiyen gay biseksüel transeksüel ve pedosexual" dir. lgbt nin bi üst modeli yeni versiyonu diyebiliriz... buradaki pedosexual kavramı insanın yazarken bile tüyleri diken diken olsada cinsel ihtiyacını yetişkin bir bireyler ile gideremeyip çocuk yaştaki bireyler ile gidere bilmesi durumudur. şuan bir çok belediye tarafından desteklenen ve onur yürüyüşü olarak eyleminin ileride ulaşacağı boyuttur.
devamını gör...
açılımı "lut kavminin izinden giden geberesicelerdir" lgbt'nin sonuna çeşitli harfler ekleyerek sapkınlıklarını derecesini yükseltip tek bir harfle meşru hale getirmeleri ve destek bulabilmeleri de gezegenimiz için acı verici bir gerçektir. bir sapkınlığı meşru gören diğerlerini de meşru görmeye başlar. ensest, pedofili ve zoofili gibi kavramları normalleştirmeye çalışana da normal görene de lanet olsun.

edit: yoluna lgb harfleriyle başlayan bu ahlak yoksunu topluluk t-i-q gibi harfleri de eklemişlerdi. p eklediklerini ilk kez görüyorum ama harf eklemekten de vazgeçeceklerini düşünmüyorum. yani yukarıda ensest pedofili ve zoofili gibi kavramları ileride lgbtiq-p-e-z şeklinde görürseniz şaşırmayın diye söyledim. yok demeyin oluyor olmaya da devam edecek gibi görünüyor.
edit 2: ben geberesiceler diyorum. bu bizim köyde gözü kör olasıcalar gibi bir sözdür. sevenleri de yaşasın "lgbti...xyz" diye bir ifade kullanabilir umrumuzda değil. ben sevmediğim için geberesice diyorum.
devamını gör...
lgbt, bu dört harfin karşılıklı rızaya dayanıp,kişilerin kendi istekleri doğrultusunda alınan sıfatlar olduğunu göz ardı eden yada kasten konuyu kanırtan "geberesiceler", sonuna ekledikleri harflerin tamamen cebir ve rızaya dayanmadığını elbet biliyorlar.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.