libidosu yüksek kadın

toplumun ahlak, din, davranışları baskılayan tutumları nedeniyle kendi içinde acı çeken kadındır.
potansiyelini açığa çıkarsa (hayat kadını ,kolay elde edilen, düşük ahlaklı kadın), kaşar, çıkarmasa ölü balık gibi yatıyor, kezban yaftasına maruz kalacağından her anlamda tam tatmin olamamış kadındır.
genellemek gibi olmasın ama perdenin maksimum 10 sn de kapandığını düşünürsek napsın bu kadınlar.
devamını gör...
halk arasında affınıza sığınırım "azgın" olarak addedilirler. çünkü islam'da nefis, üs sayı çarpımıyla erkeğe verilmiştir. kadın cinsel yaşam istiyorsa o normal değildir. zaten anneler kız çocuklarının yanında "bugün yine banyo işi çıktı" türünden hayıflanmalarla kız çocuklarının bilinç altına "cinsellik bir kadın için zulümdür" mesajını empoze ederek aslında çocuğunun evliliğine dair yaşayacağı olumsuzluklara temel atmış oluyor. nefis sayısı falandı filandı umrumda değil. bir erkeğin hakkı olduğu kadar bir kadının da hakkı vardır cinsel mutluluğa. bir ayrıntı eklemeden yapamayacağım; eğer erkekler kadınlar gibi orgazm olmadan biten cinsel yaşama maruz kalsaydı, eşlerini yüz kere aldatırdı. bu yüzden bana nefis sayımı yaptırmayın, üzerim sizi.

*yansıtılması gerekene yansıttığı müddetçe normal olandır. yiyiniz, içiniz, sevişiniz...
devamını gör...
sevdiğim kadın türü. ama aklını o işle bozmayacak. yeri geldiğinde kullanacak. eşi yanına çağırdığında, naz yapan, sürekli reddeden, kabul edince de bunu eşine bir lütuf gibi sunan kadınlara sinir oluyorum. sanki sen zevk almıyorsun.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar