galatasaraylılardır. abi beşiktaş şampiyon olmuş gelip tebrik edeceğine gidip olmadık başlıklar canlandırıp laf sokuyorsunuz. yetmedi beşiktaş başlığına gelip eski defterleri falan açıyorsunuz. hani kendi halinize bakın biraz. avrupaya gidemiyorsunuz, kulüp finansal acıdan iflas etmiş neredeyse. fener türkiye kupası finalinde size iyi bir döşeme yapacak zaten. kendi derdinizle uğraşacağınıza gelip beşiktaş'a laf sokup duruyorsunuz. çekememezlik demiyorum çünkü, son yıllarda başarılısınız ama nedenini gerçekten anlamıyorum. beşiktaşlıları sinir etmekse derdiniz, bugün bunu başaramazsınız, üzgünüm.
devamını gör...
özbek'in başarısıdır o..
kim demiş gassaray diye..
devamını gör...
usta tebrik ediyoruz hala tatavalar devam ediyor. puan farki muhabbetine gireceksek bi tarafta son 20 senede 10 şampiyonluğu olan bi takim diger tarafta 20 senede 3 şampiyonluğu olan bi takim o zaman beşiktaşlıların bu sene dışında konuşmaya hakki yok.
devamını gör...
drogba'nın ezeli rekabette 9 puan fark olmaz sözünden yola çıkarak 31 puan farkı sindiremeyen gassaraylıların avuntuyu fenere kapak yapmakta aramasından başka bir şey değil bunlar...

yazık...

devamını gör...
ha bizim uefa kupamız var diye klişe bir savunmaya girmeye gerek yok, gs' nin başarı envanteri bellidir. bu kadar konuşmamızı gerektiren bir envanterimiz var ve biz konuşuyoruz. yıldız sayısı ikiyi geçmeyen beşiktaşlılara bu özgüven nereden geliyor anlamak imkansız.
devamını gör...
zenginin puanı züğürdün çenesini yorarmış.
devamını gör...
avrupaya gidemiyorsunuz açıklamasının absürdlüğü üzerine nereden tutarsak elimizde kalacak olan bu açıklama beni biraz güldürdü açıkçası. zira avrupaya gitmek sadece futbolda mı çok önemli bilemedim. taraftarlık olgusunda beşiktaşın basketbol başarısı voleybol basarisi ne alemde ? he bak bir ara league of legends de e spor atılımı yaptilar bu guzel. ama ondada ikinci oldular. galatasaray ve fenerbahçe buraya el atmadığından oda. simdi ben futbol izlemem. uzun zamandır da oynamam. ama daha yeni bir uefa kupasi daha aldik. yine bir ilk e galatasaray imza attı. simdi soruyorum. avrupa ya gidemiyorsunuz diyen beşiktaşlı güzel kardeşime. avrupa da türkiyenin başarı çıtasını dusurmekten başka ne yaptınız.? sanırım yazan arkadaş zafer sarhoşu. yoksa daha almis olduğu ufak bir zafer ile bu kadar alakasız bir açıklama yapilamaz normalde. kendi kendisini gömmüş. *

vel hasıl futbolun bir toplumu nasıl bölüştürdüğüne dalalet bir başlık daha olmuş. su basligin rekabet ile uzaktan yakindan alakası yok. ayrıştırmaktan başka bir işe yaramaz da.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar