lisede yapılan manyaklıklar

dersin ortasında sınıfa farkettirmeden masa altından biber gazı sıkmıştık.
okulun koridorunda kimya hocamızdan öğrendiğimiz ses bombası patlattık okul yarım saat kokudan zor arındi.
devamını gör...
en büyük manyaklık dersten kaçmışken, yapılabilecek bir sürü aktivite varken, arkadaş grubumuzla herhangi birimizin evine gitmemiz, makarna pişirip yiyerek, kuzu kuzu film izlememizdir herhalde. tabiki korku filmi. lütfen.

bunu lise sona kadar ritüel haline getirmiştik birde. okuldan kaç, makarna ye.
ama iyi bir yanıda yok değil hani, spaggeti kardeşliğimiz lise bittikten sonrada son hız devam etti. güçlü bir bağmış vesselam.
devamını gör...
okulun kütüphanesini düzenleyeceğiz ayağına sevmediğimiz bütün derslerden kaçıp üzerine abartıp burada bir cigara yaksak ya diyen arkadaşlara gözcülük yapmak. müdürün odasını üzerindeki kütüphanenin camından denize karşı sigarasını tüttüren arkadaşlarımı burdan özlemle selamlıyorum. bari içeride içseydiniz.
devamını gör...
okul futbol turnuvasında finale çıktık. maçta da karşı takımla kavga ettik. maçı da kaybettik. neyse üzerimizi değişeceğiz. soyunma odasına girdik arkadaşla. biz 2 kişiyiz karşı taraf 15 kişi falan var. kapı da bozuk, dışarıdan açılmıyor,kolu yok. dedik şunları dışarı çağıralım. 'bir sıkıntı varsa dışarda halledelim' diye birisi boğazıma yapıştı, arkadaş onun eline vururken 15 kişinin arasında kaldık. hoş odadan çıktıktan sonra pek dayak yemiş gibi hissetmiyordum.
devamını gör...
benim için bir erkeğin yakasına yapışmak olmuştu. milletin içinde aşna fişna yapıyor diye. benimde iyi cesaretmiş. banane sanki milletin özelinden. ama okul gibi bir ortamda yapılması hiçbir zaman desteklemiyorum.
devamını gör...
bizim değilde yönetimin yaptığı manyaklılar vardı. mesela her sabah tek sıra halinde bahçeden içeriye, kız erkek ayrı kapılardan alınırdı ve kızlar kaşlarını almış mı diye kontrol edilirdi.
devamını gör...
bizim sınıfın önünde kızlar tuvaleti vardı. kızlar tenefüslerde sigara içerdi bizim sınıf kokardı. bir gün bizim sınıftan biri buna sinirlenip tuvalete biber gazı bombası atmıştı asdhsf bütün okul pert tabi
devamını gör...
meslek lisesi mezunlarının anlat anlat bitiremeyeceği ya kendi yaptığı ya da şahit olduğu mallıklardır. mesela;

şahit olduğum ya da dahil olduklarım;
- yangın tüpünü sınıfa rastgele sıkmak akabinde sınıfca disipline verilmek
-kavga eden kızların sınıf hocasını da arada kaynatarak dövmesi hocanın 2 hafta sonra istifasini vermesi ve hoca için yine aynı kızların arkasından salya sümük ağlaması,
- bi kızın sevgilisi terk ettiği için 2.kattan atlaması
- müdürün trip atıp konuşmayı yarıda kesmesi üzerine bütün okulun adamı takmadan dağılması
- müdür yardımcısı ve bi öğrencinin tekme tokat kavga etmesi
- yaz kış dinlemeyen su savaşları
- havanın karardığı ana denk gelen derslerde sınıftaki birkaç mala sadece sınıfın ışığını söndürmenin yeterli gelmemiş olması ve okulun şalterini indirmesi skfksmskkişisel mallığım;
- telefonla müzik dinlerken nöbetci hocanın sınıfa gelmesi üzerine telefonu ön sıradan en arkaya sıraya fırlatmam ve telefonun perte çıkması. hoca gülüp sınıftan çıkmıştı...
- hastalığıma rağmen el kızartmaca oynamam ve 3 hafta elimin üstü mosmor gezmem
-pantolonum uygun olmadığı için evim yakın diye eve gönderilmem ve bidaa okula dönmeyip uyumam. müdür yardımcısının da velimi yani babamı arayıp beni şikayet etmesi
-sınıf defterini alıp eve gitmem ve ertesi gün okula gitmemem, arkadasımın defteri almak için eve gelmesi
- makyaj yapıp okula gitmem. (en çok bundan utanıyorum)
-öğlenci olmama rağmen her gün geç kalmayı başararak devamsızlık hakkımı doldurmam ve son günlerde okula gelmek zorunda kalmam.
- son olarak tırnaklarımı kendi elleriyle kökünden kesen müdür yardımcısının kahvesine tükürmüştüm. (bundan da çok utanıyorum)
devamını gör...
tarih hocası'na " bu kadar ilk çağ tarihi anlattınız peki bu çağlarda hiç peygamber falan gelmemiş mi ? " diye sordum. hoca da " boş soru soruyorsun" diye cevap verdi. ben de "senin cevabın da bomboş" dedim. masadan kalktı üzerime doğru hiddetle geldi. ben de sırayı kaldırdım hocanın kafasına geçirdim. hoca pert. sonuç disipline verildim ve okuldan atıldım. başka bir okula naklimi yaptırdım. ve yaklaşık bir ay boyunca hocayı ev telefonundan tehdit ettim. en son bana haber gönderdi " beni aramasın artık o haklıydı falan filan " demiş. sonra kestim ben de şantaj ve montajı.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar